2777
2789
عنوان

سوره نصر معجزه میکند💚💚💚

| مشاهده متن کامل بحث + 4815 بازدید | 290 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوندم. الهی ب عالیترین نحو و بزودی‌زود حاجترواشین الهی آمین
لطفا برای نی‌نی‌دارشدن فلورا،مهربون۲۱و سحر
حاجت فاطمه ،زهرا و پریساو تهمینه
و سلامتی برادرم و پس دادن پولی ازش قرض بردن
و‌حل شدن مشکلش ب نحو احسن
وحاجت خودم 
سپاسگزارم

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید  برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین و همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم،‌‌سلامتی مادرم و بهبود اوضاع مالیم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
عزیزم انشالا خدا دلتو شاد کنه و بهت آرامش بده♥️💚 ذکر «یاسریع الرضا» رو تو دلت تکرار کن خیلی حاجت می ...

میتونم وقتی نماز نمتونم بخونم بگمش؟؟

خدایا حس میکنم حرفم بهت نمیرسه پس اینجا برات مینویسم لطفا کارمارو حل و یه نی نی بهم بده ! سال بعد که این پیامو میبینم امیدوارم لبخند بیاره به لبم 😍😍
خوندم. الهی ب عالیترین نحو و بزودی‌زود حاجترواشین الهی آمین لطفا برای نی‌نی‌دارشدن فلورا،مهربون۲۱و ...

💚♥️
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

إِذَا جَاءَ نَصْرُ اللَّهِ وَالْفَتْحُ ﴿١﴾ وَرَأَیْتَ النَّاسَ یَدْخُلُونَ فِی دِینِ اللَّهِ أَفْوَاجًا ﴿٢﴾فَسَبِّحْ بِحَمْدِ رَبِّکَ وَاسْتَغْفِرْهُ إِنَّهُ کَانَ تَوَّابًا ﴿٣﴾

@خوبها    
@مهربون21    
@baran313313    
@آینازمممممممممم    
@بهارناز20    
برای حاجت

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید  برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین و همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم،‌‌سلامتی مادرم و بهبود اوضاع مالیم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
برام بخون باردار باشم برات ۳ بار میخونم

منم برات خوندم باردار شی همین ماه.

چون خودمم دوست دارم خدا بهم یه پسر صحیح وسالم بده.

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.خدایِ بزرگ تر از چیزی که فکرشو میکردم،مراقب هدیه ای که بهم دادی هم باش که اونم شده دنیام.

اسی میشه بهم کمک کنی چهل نفرم کامل شه؟

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5737647/بچه-ها-شنیدم-اگه-چهل-نفر-برات-دعا-کنن-خدا-میشنوه-دعاتو?postId=172794904

خدایا حس میکنم حرفم بهت نمیرسه پس اینجا برات مینویسم لطفا کارمارو حل و یه نی نی بهم بده ! سال بعد که این پیامو میبینم امیدوارم لبخند بیاره به لبم 😍😍

لطفا برای حاجت
@ردپای_تو    
@شهنور    
@فرانک20    
@اعتصامی    
@دلوینت    

منم خوندم لطفاً دعام کنین این ماه حامله بشم همه ی کامنتام فقط شده برام دعا کنین 

منم برات خوندم باردار شی همین ماه.

چون خودمم دوست دارم خدا بهم یه پسر صحیح وسالم بده.

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.خدایِ بزرگ تر از چیزی که فکرشو میکردم،مراقب هدیه ای که بهم دادی هم باش که اونم شده دنیام.
لطفا برای حاجت @ردپای_تو     @شهنور     @فرانک20     @ا ...

سلام عزیزدل خوبی گلم رمضان کریم مبارک باشه 

یک دنیا ممنونم لطف کردی 

ان شاءالله به حق این ماه حاجتت بر آورده به خیر بشه 

💚شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضا💚برادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
2801