2777
2789
من تا حالا چند بار پیش اومده که چند ماهی ( 2-4 ماه) از شوهرم دور بودم. میدونم سخته ولی خوب بوده.

توی فامیل ما زن و شوهرایی هستن که شوهره نظامیه و ماهی یه بار برمیگردن 1 هفته میمونن. یا به روی خودشون نمیارن یا بیخیالن.
خوش به حالشون.منم قبلا این جوری نبودم یعنی تا این حد احساساتی نشدم.شوشو وقتی میاد 3ماه میمونه.البته خوب یه مزیت هایی هم داره.مثلا وقتی میاد انگار تازه ازدواج کردیم. فوق العاده عاشق و معشوق....!
ولی خیلی احتیاج داشتم با کسی صحبت کنم.مرسی که وقت گذاشتی.
بوس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهش میکنم دریا جون.
این خیلی خوبه که 3 ماه پیشته. 3 ماه فقط مال توه. ما هر روز صبح ساعت 7 میره و شب 8-9 میاد. منم و 2 تا بچه . اگه ماهی 1 بار برای خریدی چیزی با هم بریم. والا اوضاع تو از ما بهتره. کاش شوهر منم 3 ماه میرفت و 3 ماه میومد.
دوستای عزیزم منم شرایطم مثل شماست شوشوی منم 15 روز کار میکنه و پیشم نیست و15 روز تو استراحت 3سال که ...

سلام منم شوهرم همین وضعیت داره خیلی خسته شدم زندگیم ی درمیون شده دایم خونه بابام اینا هستن با اینکه طبقه بالا مادرشوهرم هستم تا الان ک بچم 1سالشه ب من کمکی نکرد بااینکه میدونست شوهر بالا سرم نیس