2777
2789
عنوان

همسرم همش توی گوشی هست

386 بازدید | 61 پست

سلام .میدونم اکثرمون بااین مشکل مواجه هستیم امامن نمیدونم واقعاچی کارکنم همسرم خیلی توی واتساپ هست یاوقتی بامن حرف میزنه گاهی اوقات استیکرهای ....

میفرسته همش به خودم میگم اینهاروازکجامیاره باکسی درارتباط هست اصلایه وضعی دارم دیونه میشم اعتراض هم بکنم اینقدرسریع شلوغش میکنه وسگ میشه بیاببین فقط هم بخاطردختر5ساله ام تحمل میکنم بنظرتون بایدبیخیال بودیانه؟؟؟؟؟؟

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803

من قبل عروسی

ینی تو عقد

واتساپ و اینستاشو پاک کردم

بعد عروسی فقط واتساپ نصب کرد

اونم هرروز گوشیشو نگاه میکنم.اونم مشکلی نداره چیز پنهونی ای نیس

توام باید سردربیاری از کارش

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     

من دوست پسرم یه استیکر برام بفرست که یه خانمه بودرودوش مرده مرده باسن‌زن رونشون میدادمیگفت جوون

یعنی‌تا ۱ماه باهاش قهربودم‌انقدربدم‌اومداصلاانتظارنداشتم اه.شماچه طورشوهرته تحمل‌میکین😓

خانماخواهشا اگر کسی یا خودتون از گلوتاتیون استفادا کردیدبیایدتاپیکم بهم بگید خواهش میکنم😭اگرهرراه وروشیم واسه سقیدی بدن وصورت بلدیدبگید😭مردم ازفکربهش   بی توو اسمت عزیزم‌❤  اینجاخیلی سوت و کوره ❤ولی خب عیبی نداره❤ دل من خیلی صبوره ❤ صبوره...!❤❤
انشا الله گوشی همه مردا و رنایی ک جنبه ندارن بسوززززه بگوووو آمممییییین بخصوص اینستااااا😭

امییییییییینننننننننن

«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ❤۱۴۰۱/۷/۱۸
2801