2777
2789

طوری که هر هفته خونه هم هستن مهمانی و اینا ...من خووم بچه ای ندارم خواهرشوهرم یه دونه بچه داره این سری تولد یکی نوه هاشو خونه مادرشوهرم گرفت به مادرشوهرم هر سری اصرار  میکنه منو دعوت کنه به مادرشوهرم میگه عروس تو تولدامون دعوت کن تو مثل اینکه عروس دوست نیستی... من نه اخلاق شون خوشم میاد اخه اهل کلاس هستن وضع مالی شون خیلی خوبه ....ما هم وضع مالی مون متوسط میخوایم یه مقدار پس انداز کنیم تا ماشین بخریم ....من تولداشون برم باید پول چیزی کادو بدم من نه بچه ای دارم اونا هر سری میگن بچه بیار .حوصله ام سرمیره ...شما بودین چکار میکردین..

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803
به خاطر یه کادو خودت رو از مهمونی و رفت و آمد محروم نکناگه باهات خوبن و احترام میذارن برو خوش باشان ...

راستش بخوای تو جمع شون احساس خوبی ندارم همش تو زندگی شخصی ادم دخالت میکنن...

خوب حتما وضع مالیت خوبه

متوسطه

اگه جمله م رو میخوندی درست، این سوال رو‌نمی پرسیدی

واقعا خرید یه هدیه تولد، تاثیر مهمی در وضع زندگی هیچی ادمی نمیذاره

خدایا خانواده ام رو به دستان قدرتمند تو میسپارم❤️
راستش بخوای تو جمع شون احساس خوبی ندارم همش تو زندگی شخصی ادم دخالت میکنن...

لبخند بزن و سر خودت رو گرم کن 

چه عحیبند هم خودشون رو باکلاس میدونن و بالا هم دخالت میکنند

معمولا ریتم صمیمیت باعث ابراز کنجکاوی میشه 

لبخند بزن و سر خودت رو گرم کن چه عحیبند هم خودشون رو باکلاس میدونن و بالا هم دخالت میکنندمعمولا ریتم ...

از این مدلای هستن هر سری لب شون تزریق میکنن چونه شون بوتاکس به تو اصرار میکنن انجام بده.اون سری خاله شوهرم میگفت همیشه تو مجالس مختلط ما روسری سرت بوده فک نمکردیم انقدر قشنگ باشی

هرجورراحتی عزیزم سالی یکی دوباربرو ولی قطع نکن بلاخره یه روزآدم به کمکشون احتیاج پیدامیکنه

سالی یکی دوبار اشکالی نداره ولی هر هفته بریم من خودم زیاد دوست ندارم

بزار بگن ولی تو کار خودتو کن هر جا که حالتو خوب میکنه فقط برو... ما هم  یه فامیل داریم خیلی تجملاتیه هی اصرار میکنه بیا خونم (آدم بدجنسیه قصد داره خونه زندگیشو به رخ بکشه) یه بار انقدر زنگ زد بلاخره رفتم واااااااااای که چقدر کلاس میزاشت و اصلا راحت نبودم خیلیم اصرار داره بیاد خونه ی من وقتی هم میاد با تحقیر به خونه زندگیم نگاه میکنه و من قشنگ حس بد میگیرم و تا یه هفته حالم خرابه

2801