2733

سرنهار با داداشم دعوام شد. همش به فکره اینم از خونه فرار کنم راحت شم.میخوام پول جمع کنم شغل ندارم. الان نمی دونم چیکار کنم؟خستم اعصاب ندارم. هرکاری هم بکنم چون دختر خونم به چش نمی یاد .  از دیروز مثل خر بندری کار کردم تازه میگن توچیکار کردی؟بعد پسر کوچیکه هیچ کاری هم نکنه اونقدی کع منو دعوامی کنن با اون درگیر نمیشن شایدم بخاطر اینه که اون یه لجباز به تمام عیاره.راستی یه شغل پیشنهاد میدین پاره وقت بتونم شروع کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقااا منم هر کاری میکنم هر حرفی میزنم اصلا دیده نمیشم...مادرمم بشدت پسردوسته 

ماشینم میخوات بزنه بنام داداشم درحالیکه داداشم سر ب هواست و بی عرضه 

ب منم میگن تو مال مردمی و میری و .... 

وای تو هر سختیی من کنارش بودم و ب دادش رسیدم

دقیقااا منم هر کاری میکنم هر حرفی میزنم اصلا دیده نمیشم...مادرمم بشدت پسردوسته  ماشینم میخوات ...

توچینم همین حرفارو زدن دخترارو منقرض کردن حالا دخترتوچین کمه

دقیقااا منم هر کاری میکنم هر حرفی میزنم اصلا دیده نمیشم...مادرمم بشدت پسردوسته  ماشینم میخوات ...

پشیمون میشه صبرکن

ان شاءالله ک بخت خوبی نصیبت بشه

لطفا برای شادی روح پدرم صلوات بفرستیدممنونم💔😭
سنمو؟بیست

بهترین کار اینه درس بخون یه رشته خوب تو علوم تجربی قبول شو میگک تجربی چون کار برا تجربی زیاده مثل: علوم آزمایشگاهی مثل پرستاری مثل پزشکی مثل متخصص سونوگرافی مثل رادیولوژی.بعد بیا از اون خونه بیرون رو پا خودت وایسا .یعنی چی فرار چرا خودتو قربانی رفتار ناشایست اونا کنی .قوی شو ببینم کسی می‌تونه بگه بالا چشمت ابرو. عاقلانه مسیر زندگی خودتو شاد کن الان بری پول در بیاری فردا باز ارزش پول میاد پایین میمونی خودتو خودت یه منبع درآمد دایمی و خوب میخوای که فقط با برنامه ریزی بدست میاد ماشاالله جوونی بشین ازشون پول کلاس کنکور بگیر اگر خودت نمیتونی بخونی به هر منتی شده درستو بخون .بعد پر بزن از اون خونه برو بیرون 

واقعاً برای زنای که پسر دوستن متاسفم ،نگم من اگر پسر دار بشم دوستش ندارم نه زنی که پسرشو به دخترش ترجیح میده داره رسماً اعلام می‌کنه ارزش من از شوهرم کمتره، داره اعلام می‌کنه من پذیرفتم که پایین تر از مرد هستم .اینم فقط به خاطر اینه که خودش نتوانسته به خواسته هاش برسه برا همین میگه من پایین ترم که کم کاری های خودشو جبران کنه خودشو سرزنش نکنه.وگرنه ارزش هر انسانی با هر انسان دیگه برابر چه مرد چه زن چه سیاه چه سفید همه برابرن

بهترین کار اینه درس بخون یه رشته خوب تو علوم تجربی قبول شو میگک تجربی چون کار برا تجربی زیاده مثل: ع ...

من دانشگاه میرم اونم مجازی.انسانی خوندم ولی شغلی ندارم برا رسیدن به پولم باید شغل پیدا کنم فکر نکنم اینجا تهش خیلی پول بهم برسه

2706