2733
عنوان

باردارهای باتجربه بیان کمک لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 328 بازدید | 22 پست
چند ماه اقدامی؟ یبار من ۸روز عقب زدم هرچی بی بی میزدم منفی اخر سر پریود شدم اما ماه بعدش که تا دورو ...

تازه دوماه

هرچه دلم خواست نه آن میشود😊هرچه خداخواست همان میشود😍
بله بارداری

سلام عزیزم...بیبی چکم امروز یه هاله انداخت...چون باقاطعیت گفتی باردارم....گفتم بهت خبر بدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

امکان هست چون فک کنم تخمک گذاریت ۷ اسفند بوده باشه که شما ۸ام رابطه داشتی چند روز صبر کن ببین بی بی ...

سلام گلم بیبی چکم هاله انداخت

سلام عزیزم...بیبی چکم امروز یه هاله انداخت...چون باقاطعیت گفتی باردارم....گفتم بهت خبر بدم

سلام گلم به سلامتی . ازمایش رفتی حتما خبر بده بهم

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
جدی مبارکه عزیزم باز فردا صبح بی بی بزار قشنگ پر رنگ شه  بعد۴شنبه برو آزمایش  خبرشم بده

حتما خبرشو میدم گلم...😘😘