2733
عنوان

مسافرین مازندران

465 بازدید | 38 پست

لطفا اگه میتونین این اخر هفته رو نیاین

انگار از آسمون بجای بارون سیل داره می باره

دیشبم که سیل بخشی از جاده فیروزکوه رو برده و چند نفر متاسفانه گم شدن

الان تو جاده بودم جلوی ماشینو به سختی میدیدم

لطفا هواشناسی رو چک کنید قبل سفر

الان که مثل قدیما نیست یکم بارون شدید بیاد سیل میشه

تنهایی بهتر است از بودن های اجباری

تعطیلاته؟

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینهمه هشدار میدن بازم میان

تلویزیون نمیبینن😕

من یک ایرانی ام و الگوی من توی ملی گرایی مصدق هست ، من با افتخار از تولید ملی کشورم حمایت می کنم می دونم خودکفایی سخته اما من حاضرم هزینه پیشرفت رو بپردازم  ایران یعنی پارسه زعفران فیروزه🍃 من یک دختر ایرانی ام که از فرهنگ آریایی کشورم آگاهم اونجا که شیرین تو شاهنامه میگه مرا از هنر موی بد در نهان ، یا وقتی تهمینه از رستم درخواست ازدواج میکنه و در توصیف خودش میگه کس از پرده بیرون ندیدی مرا 🌱 من یک ایرانی ام که فراموشی نگرفتم وقتی جنگ و تحریم رو دیدم دیگه چرا رسانه های اونها رو باور کنم؟ من یک ایرانی ام که عقل دارم میدونم زاد و ولد سگ ها فصلیه ولی وقتی به سگ ها غذا بدم اونها از جاهای مختلف و حومه شهر میان تو جایی که غذا هست و اینطوری زیاد میشن •_• من یک ایرانی ام که دلم می‌خواست به جای این همه کافه چند تا کتابخونه داشتیم😷 امام صادق : ما صبور هستیم ولی شیعیان از ما صبورترند زیرا ما می‌دانیم و صبر می‌کنیم و آنها صبر می‌کنند در حالی که نمی‌دانند چه خواهد شد
اینهمه هشدار میدن بازم میان

بعد میان میگن وای خدا غضب کرده

مردم مومن تو خودت احتیاط نمیکنی به خدا چیکار داری

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

ارهه دقیقا ما ها داخل خونمون هستیم 

بیچاره اون مسافر هایی که چادر اوردن 

الان خونه ها پنج برابر میشه

بهای سنگینی دادم تا فهمیدم ، ‌‌‌‌‌کسی رو که قصد ماندن ندارد ، باید راهی کرد . 🥺💔
بعد میان میگن وای خدا غضب کردهمردم مومن تو خودت احتیاط نمیکنی به خدا چیکار داری

والا.صد بار دیروز شبکه خبر زیر نویس کرده.خداروشکر دیگه همه گوشی و نت دارن.نمیدونم چه فکری میکنن باز پا میشن میان.از بس طبیعت رو برای ساخت ویلا از بین بردن با هر بارندگی سیل میشه

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم
2706