2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هنوز نرفتم ۹ هفته و پنج روزم

عزیزم برو.چون باید تحت نظرباشی.غربالگری اول رو باید ۱۱هفته بدی خیلی مهمه واینکه یه آزمایش کلی برای تیرویید وکمخونی واین چیزا.همین شنبه برو 

پس ازهرسختی آسانی ست...آینده ای پرازاتفاقات خوب...خدایاشکرت💌

میشه علایمتونو بگید؟

من ویار بیشتر به ترشیجات و شوری و غذا های تنده و تیزه از تهوعم فقط صبح ها حالتشو دارم ولی تا الان بالا نیاوردم گردن و چونمم بد جور جوش زده خیلی زشت شده

من 6 هفته و 4 روز رفتم برا سونو قلب 140 تا بود

منم 6 هفته و یکروز برای تشکیل قلب رفتم و128 منظم میزد..ولی امروز مجدد دکتر رفتم سونو نوشت ک جفت وطول سرویکس بفهمه...ک ضربان قلب رو بازم منظم و187 مشخص کرد ولی دکترگفت یکم بالاس...الان تو نی نی سایت زیاد خوندم 187 بنظرم غیر طبیعی نیس

درموقع آسایش خدارابشناس تادرموقع سختی تورابشناسد
آره حتما میرم مرسی که گفتین

خواهش میکنم اصلا پشت گوش ننداز من فقط سه رودیر کردم الان ۴ماهمه بخاطراون سه روزدارن اذیتم میکنن برو که همه چی سروقت خودش انجام بشه.الهی یه زایمان وبارداری عالی داشته باشی

برای منم دعاکن هفته ی بعد کارام انجام بشه

پس ازهرسختی آسانی ست...آینده ای پرازاتفاقات خوب...خدایاشکرت💌
خواهش میکنم اصلا پشت گوش ننداز من فقط سه رودیر کردم الان ۴ماهمه بخاطراون سه روزدارن اذیتم میکنن برو ...

ای وای اصلا نمی دونستم حتما میرم،واسه تو هم همین طور عزیزم ایشالله سالم و سلامت نی نیتو بغل کنی

2801