2777
2789
عنوان

خانومای مذهبی و مقید

| مشاهده متن کامل بحث + 181 بازدید | 20 پست
این خانومی که دارم صحبت میکنم تا پارسال با دین هم مشکل داشت  الان خودش میخواد بدونه

باز توضیح دادن واسه همچنین افرادی به مراتب سخت تره، باید خیلی مطالعه داشته باشی و بدونی چی رو کجا بگی

بشخصه انقد فن بیان ندارم که بخوام بگم

ولی میدونم اگه واقعا دوست داره باید خودش بره دنبالش و از اهل علم بپرسه، چون حقیقتا سواد مذهبی ما در این حد نیست و ممکنه چیزی بگیم یا در برابر سوالش سکوت کنیم و این خودش مسئولیت بزرگیه

🌿لطفاً برای شفای دخترم دعا کنید 🤲  خدایا به بزرگیت قسم،هیچ پدر و مادری رو با اولادش امتحان نکن، خدایا منو با دخترم امتحان نکن،الهی آمین🤲🌿
باز توضیح دادن واسه همچنین افرادی به مراتب سخت تره، باید خیلی مطالعه داشته باشی و بدونی چی رو کجا بگ ...

بله 

متاسفانه منم سختمه بخوام توضیح بدم 

یه جوری میگید تو سایت چیکار می کنی انگار جای شما رو تنگ کردم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حجاب باعث میشه تو جامعه به یک خانم به چشم یک انسان بهش نگاه بشه نه به چشم یک زن و....

وحجاب باعث میشه تویه خونه ظرافتهایه زنانگیش دیده بشه چون این ظرافتها اگر همه باحجاب بودن درجامعه نیست 

حجاب هم دافعه هست هم جاذبه

دافعه واسه هر مردهیز وبولوهوس و.....

وجاذبه واسه همسر که پایه هایه زندگی مستحکم میشه

مث استادای اندیشه وقتی ازشون سوال فلسفی میپرسن جواب دادی😂😂

😄آره دوستامم  بهم میگن مینوی فلسفی

عزیزم حجاب حجب و حیای ظاهر و باطنه.یعنی حفاظت از خودت (کلامت،نگاهت،ظاهرت،رفتارت ،اندیشت.. ) مخصوصا در مقابل نامحرم.البته من قبلا چادری بودم و هیچ ربطیم نداره ب حجاب.خودنمایی نکردن یکی از معنیاشه.تو میتونی ب طرزی ظاهر و باطنت و حفظ کنی ک در جامعه خودنمایی نکنی.چ بسا چادریایی ک تموم کلام و رفتارشون برای نمایش خودشونه و بالعکس ظاهر مناسبی نداره و رفتار کاملا متینی داره.ک در واقع هیچ کدوم از دسته ها محجبه محسوب نمیشن.خودنمایی ریشه ی یه جامعه رو میخشکونه و فساد رو ترویج میده مصداقش هم همین اوضاعی ک شاهدش هستیم.یعنی جلب نظرات دیگران انقدر برامون اولویت پیدا کنه ک سعی کنیم زشتیای ظاهرمون رو جوری بپوشونیم و کلام و رفتارمون رو ب طرزی آرایش کاذب کنیم ک جلوی دیگران مانور بدیم و زندگیای دیگران رو ب گنددددددد بکشیم

امام علی ع میفرمایند حجاب زیباییهای زن رو پایدار میکنه بیشتر میکنه

وقتی یه خانوم حجاب کنه زیباییهاش بیشتر میشه قدرت جذبش واسه مرد بیشتر میشه 

وقتی یک مرد درجامعه همه زنها رو با پوشش ببینه ولعش نسبت به خانوم خودش بیشتر میشه چون تنها زنی رو که میتونه بدون پوشش وطناز ببینه زنه خودشه

اما اگه دائم چشمش ارایشها و...زنها رو ببینه دیگه زیباییهایه زنه خودش واسش عادی میشه

اسلام اینو دوس نداره

درواقع اسلام میخاد هر مردی واسه زنه خودش کف کنه....

امام علی ع میفرمایند حجاب زیباییهای زن رو پایدار میکنه بیشتر میکنه وقتی یه خانوم حجاب کنه زیباییهاش ...

خیلی عالی 

مممنون گلم

یه جوری میگید تو سایت چیکار می کنی انگار جای شما رو تنگ کردم