2777
2789
عنوان

قانون جذب و معجزه هااااش

| مشاهده متن کامل بحث + 2514 بازدید | 87 پست
اره واقعا نمیدونی چه حالم توپ شد کاش همه ازاینمدل تاپیکا بزنن 

اوف فدات بشم چ‌خوووووب ک انقدر راخت انرژی گرفتی تو معرکه ای😍😍😍😍😍😍چونکه بمنم انرژی دادی

کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آها خواستمون رو باید حتما بنویسیم ؟؟؟  حالا عزیزم من اعتقاد دا رمااا ولی فکر نکنم این آیه ق ...

گلم تمام اساتید جذب رو از رو قرآن استخراج مطمئن ک شدن عملیه پایه ریزی کردن ...تو قرآن به قلم قسم میخوره ینی قلم و نوشتن تاثیرش بسیار اعجاز انگیزههههههه ...ی دفتر بردار بنویس تمام هدفاتو روزی چند بار بخون

کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام
گلم ارتعاش چشم زخم میتونه رو مو اثر بزاره ...عود صلیب یا عود چشم زخم بگیر دود کن حتماا و امااااا اگ ...

مرسی عزیزم ، عود صلیب از کجا بگیرم ؟ همون اسفند رو میگین ؟

توکلت علی الحی الذی لا یموت
مرسی عزیزم ، عود صلیب از کجا بگیرم ؟ همون اسفند رو میگین ؟

ن گلم متفاوته از عطاریاااا...تو نی نی سایتم پایین تبلیغشو من دیدمممم

گلم تمام اساتید جذب رو از رو قرآن استخراج مطمئن ک شدن عملیه پایه ریزی کردن ...تو قرآن به قلم قسم میخ ...

وای آره یادم اومد یک بار نوشتم در کمال ناباوری دونه دونشون اجرا شدن

خدایا شکرت شکرت شکرت

الان خیلی دوست دارم زرنگ بشم و نمازهامو بخونم

توکلت علی الحی الذی لا یموت

دوستان من دو ساله یا شاید بیشتر با جذب آشنام!

ولی از بچگی جذبی بودم چطور؟؟؟

تمام هدفامو با خوشحالی قبل خاب تجسم میکردم به همشون رسیدم

وای آره یادم اومد یک بار نوشتم در کمال ناباوری دونه دونشون اجرا شدن خدایا شکرت شکرت شکرت الا ...

خدایاشکررررررررت عالیه!!

اوف ارتعاشی ک نماز و وضو داره بالاترین ارتعاشه فوق العاده س

فقط کافیه بزنین به بی خیالی !

زندگی رو سخت بگیری سخت میگیرن برات کائنات!

مسئله هارو رها کن ...تا میتونی بخند دیوونگی کن شاد باش ...حس خوب اتفاقای خوب و کم کم دعوت میکنه به زندگی!

حس خوب ینی ارتعاشت بالاس ...پس برا همین اصرار دارم جمله شکرگزاری و هر چی عشقتون میکشه از آرزوهاتون بگین ..تا منم بخونم و ارتعاشم بره بالا

ی نکته خیلی مهم ک از خوندن مطالب داری انرژی میگیری و قطعاااات تو زندگیت تاثیر میزاره!تاپیکای غمگین خیانت نخونین!

از هر چی زیاد ببینی بخونی وارد زندگیت میشه این قانون کائناته!

تو دوره ی شریفی استاد میگه بحث به شدت ارتعاشش منفیه!!میگ جایی ک مخالفی بدون سرو صدا بزار برو نظری نده اصلااااا....بحث کنی خیلی بیشتر از اون مسائل میاد تو زندگیت!

از تاپیکی خوشت نمیاد عاغا بزار برو!هیچی نکوووو

2801