2777
2789
عنوان

حرکت زشت مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1165 بازدید | 66 پست
قشنگ میگفتی خاله جان چیزی دریافت نکردم ولی مطمئنم شما بهترین‌ها رو گذاشتید. دستتونم درد نکنه جلو خو ...

اره گعتم دستت دردنکنه و راصی ب زحمت نبودم بعد گفت خواهرمو زنگ میزنم ببینم چرا بهت نداد من گفتم ن خوبه فرقی نداره من و اونا ،بعد گفتم دیر نمیشه عفردا میرم سر بزنم می پرسم.

بد گفتم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره گعتم دستت دردنکنه و راصی ب زحمت نبودم بعد گفت خواهرمو زنگ میزنم ببینم چرا بهت نداد من گفتم ن خوب ...

آره بد گفتی

چرا گفتی نه فرق نداره و ...

تو حرف رو زده بودی. بشین کنار و نتیجه رو ببین

خودت برای این مسئله نمیشه بری تو شکم مادرشوهرت ولی خوب مهره‌ها رو بازی کنی خاله خانم برات زحمت اینکار رو میکشه

خواهرشم میشناسه و دیگه هرچی داد به خودت میده

هرکی تو تاپیکا با نظر من مخالفه یادش باشه مخاطبم فقط و فقط استارتره. حرفی داری به استارتر بزن همونجوری که من حرفم رو به استارتر گفتم
به مادرشوهرت زنگ بزن بگو اگه نگی همیشه ادامه میده خیلی محترمانه بهش بگو اینطدری وسایل بردار بیار

امروز شوهرم سرکار بیاد میفرستمش بیاره اصن ،تا فردام صبر نمیکنم 

فکر اینجاشو نگرده بود خواهرش ببینه منو ازم میپرسه؟ بعدشم اگه نمی پرسید ک برای من زشت بود مثلا ابجیش فک میگرد من خوراکیارو خوردم و الان ک دیدمش تشکرم نمیکنم 😱درصورتیکه روحمم درجریان نبوده  خواسته صایعم کنه حسود

امروز شوهرم سرکار بیاد میفرستمش بیاره اصن ،تا فردام صبر نمیکنم 

اره بهش بگو تا همسرت بره بگیره اما فعلن همسرت قاطی این جور مسائل نکن مردا خوششون نمیاد یعنی براش توضیح نده بگو خاله وسیله فرستاده برام برو از خونه مامانت بیار

صبح میشه این شب...
2801