2777
2789

اگه خبر نداشته باشه چی که طرفش زن داره... مردای متاهل خودشون اول میان جلو با هزار جور فن و فیت دله دخترو مردمو میبرن از آخرم میگن ما متاهل هستیم این بلا سره خودم اومده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لطفا دخترها و خانمهای محترم ،وارد هیچ رابطه ایی نشید چه طرف پسر باشه چه مرد ،پسره یه مادر داره که میخواد خودش واسه پسرش زن بگیره اون مرد یه زن داره که دیگه واقعا ممنوعه .بر ید ازدواج کنید

گناه من سادگی بود .
هم مرد هرزه داریم هم زن هرزه

جنسیت خاصی رو نگفتم

علوم پزشکی ام چه حرفه و چه رشته ای بماند. اگر گاهی پستهایی میزنم ک ازتون راهنمایی طب سنتی یا خونگی میخوام فقط میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم. لطفا دوا درمون الکی نگید و روشم اصرار نکنید!!چون متاسفانه میبینم کاربرا میان کمک پزشکی ازتون میخوان شما هم هر چی بلد نیستید و هستید میگید روشم اصرار میکنید و با بقیه هم سرش جنگ دارید! تو حال خودتون باشید 
چی دیدی

رفته بودم آرایشگاه یه پنج شیشتا زن نشسته بودن دور هم بلن. بلند می‌گفتن و می خندیدن یکیشون عقد‌کرده بود دوس پسر داشت می گفت تیغش زدم یه ماشین واسم خریده بعد باهم می خندیدن به این که چه جوری اون پسرارو خر می کردن همشون شوهر داشتن 

کلا قیافم اینجوری بود :😶😨

مثل دریا باش آشغالارو‌پس بزن🌊.                                           آهاااااای نی نی یار منو از ترکیدن نترسووووون😈😈😈😈😈منواز دوباره ترکیدن بترسووون🤕🤕🤕🤕.  ولی نی‌نی یار جان تورو خدا دیگه نترکون از بس التماس داداشمو کردم خسته شدم🤕🤕🤕.                                                                                                 حرف هایی که میزنین نشونه ی شخصیت شماس و من جواب بی ادبا و بی شخصیتارو  نمیدم یا شایدم بگم باشه تو راست میگی😊.                                                                                   توی صفحه سوم این تاپیک طریقه گذاشتن عکس لینکی با اسکرین هست اگه به دردتون خورد واسه منم یه صلوات بفرستین
تعریف کن

گفتم

مثل دریا باش آشغالارو‌پس بزن🌊.                                           آهاااااای نی نی یار منو از ترکیدن نترسووووون😈😈😈😈😈منواز دوباره ترکیدن بترسووون🤕🤕🤕🤕.  ولی نی‌نی یار جان تورو خدا دیگه نترکون از بس التماس داداشمو کردم خسته شدم🤕🤕🤕.                                                                                                 حرف هایی که میزنین نشونه ی شخصیت شماس و من جواب بی ادبا و بی شخصیتارو  نمیدم یا شایدم بگم باشه تو راست میگی😊.                                                                                   توی صفحه سوم این تاپیک طریقه گذاشتن عکس لینکی با اسکرین هست اگه به دردتون خورد واسه منم یه صلوات بفرستین
یک  روزه عضو شدی باید تبریک بگم برادعضویتت ولی میشه توضیح بیشتر بدی برا تاپیکت؟

بعضی زنا و مردا با دوز و کلک و هرزه گری وارد رابطه مرد و زن متاهل میشن و کرم میریزن و وقتی به هدفشون میرسن یه کارایی میکنن که هم ابروی طرفو میبرن هم کلا خانوادشو خراب میکنن

رفته بودم آرایشگاه یه پنج شیشتا زن نشسته بودن دور هم بلن. بلند می‌گفتن و می خندیدن یکیشون عقد‌کرده ب ...

اتفاقا من دوسه روز پیش رفتم ارایشگاه ارایشگره تعریف میکرد میگفت طرف شوهر داره میاد اینجا با دوست پسرش صحبت میکنه تلفنی.بد دوره ای شده دو سه ساله انقدر اینچیزا پر شده وگرنه ثبلا خیلی کم بود اونم پیش بقیه خجالت میکشیدم بگن الان ملت خودشونو ول کردن

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
2801