2777
2789
عنوان

یه سوال دارم درباره خوشبختی

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشبختی صرفا یه حسه که ممکنه تو هر شرایطی به وجود بیاد حالا فرقی نمیکنه واسه کسی که کارگره اتفاق بیفته یا واسه کسی که میلیاردره

من یه ترانه سرام ،اگه کسیو میشناختید که خریداری کنه لطفا بهم اطلاع بدید🥰🥰🥰
من  ی پول دار میشناسم ام اس داره چجوری خوب میشه ؟ی پول دار دیوانه وار عاشق ی دختره ولی دختره م ...

عزیزم میدونم ک پول حلال ھمہ مشکلات نیس اگ پول نداشتہ باشی مریض بشی نمیتونی واس سلامتیت بجنگی.....اگ پول نداشتہ باشی ھمش تو سری خور بقیہ ای وقتی پول نداشتہ باشی لالی کری کوری......البتہ این نظر منہ قرار نیست ھمہ ما مث ھم فک کنیم نظر شمام کاملا محترم ولی بنظرم لااقل با پول شاید ھمسرش خیانت کنہ بھش ولی در عوض خوشی بکشہ از زندگیش شاید مریض بشہ درمان نداشتہ باشہ اما لااقل بی پول نیست ک درد بکشہ میجنگہ ک خوب بشہ شاید اون کسی ک عاشقشہ نخوادش ولی مطمئنن ھزارتا دیگ گستن ک واسش سر دست بشکنن بنظرم پول داشتہ باشی میتونی بھتر زندگی کنی تا با بی پولی

♥💜💛💚💙من با تو بود ❣که فهمیدم ❣آرامش یعنی بودن میانِ❣آغوش کسی که دوستش داری♥💜💛💚💙
آره دیگه پول باشه نیاز نیست بری دانشگاه  برای خودت بهترین ها رو می خری و بهترین مسافرت ها میری ...

والا منم نظرم ھمینہ من ترجیح میدم پولدار باشم تا ی آدم بدبخت

♥💜💛💚💙من با تو بود ❣که فهمیدم ❣آرامش یعنی بودن میانِ❣آغوش کسی که دوستش داری♥💜💛💚💙

ان شاالله كه خوشبخته در كل از روي ظاهر بخواي بگي خيلي ها فكر ميكنن بهترين شوهر دنيا همسر منه در حالي كه ماهم  هم بحث و ناراحتي  خودمون رو داريم فكر نميكنم كسي صددر صد خوشبخت باشه 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

من کل مشکلات زندگیم بخاطر بی پولیه!!پول داشته باشم همش حل میشه...واقعا پول ضامن خوشبختیه

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
حرف شما هم درست ولی این رو هم باید قبول کرد که با پول نود درصد مشکلات حل میشه 

به نظر من خوشبختی در درون ادمه و از داشته ها لذت بردن هست یکی با بهترین ماشینو خونه شادی نمیکنه یکی هم یه ماشین معمولی وبه خونه معمولی شاد و لذت میبره 

واقعا نمونشو داشتم و اونی که با اون زندگی معمولی لذت میبرد خدا روز به روز بیشتر و بهتر بهش میداد

من  ی پول دار میشناسم ام اس داره چجوری خوب میشه ؟ی پول دار دیوانه وار عاشق ی دختره ولی دختره م ...

منم گفتم پول نود درصد خوشبختیه 

ده درصدش مسائل معنوی 

همه اینایی که گفتی همش مربوط به عشق و عاشقی خیانته که با پول حل نمیشه 

من این نظر رو دارم 

ولی نظر شما هم محترمه 

ولی این دوستم رو که مثال زدم اگه پول نداشت به نظر اونقدر خوشبخت می اومد یا نه؟؟ 

منم خوشبختی مطلق رو در پول نمی دونم به نظرم اینه که با چیز های کوچیک خوشحال بشی، وقتی وارد جمعی میشی همه جذبت بشن، همه دوستت داشته باشن... 

ولی خود پول هم باعث شادی و خوشبختی میشه 

2801