2777
2789
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 997007 بازدید | 118822 پست
واو مبارکه،خداروشکر ک خوبی،بیا دیه بالاسرمون باش

از شنبه میام هر روز و هر دقیقه عکسم میدمتون😎😎😎😎😎

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عکس بزار الهه تو روخدااا

شنبه ایشالا چشم😎😎😎

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙

خانومیا

کرفس من خل شده عایا؟؟؟

کسی کرفس بروزرسانی شده داره؟ بزنه ببینه ۶ قاشق ماکارونی با گوشت رو چندتا میزنه کالریش رو؟؟؟

از من میزنه ۱۶۲ تا😐😐😐😐😐😐😐

میخام ببینم از شمام اشتبا میزنه یا از من خرابه😐

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
با لباس جذب بزار منو تگ کن الهه زیتونی😍😍💖

با گن و سوتین میذارم دیگه چون تا 3 ماه باید تنم باشه....جذب جذبه دیگه 😁😁😁

خانومیا کرفس من خل شده عایا؟؟؟ کسی کرفس بروزرسانی شده داره؟ بزنه ببینه ۶ قاشق ماکارونی با گوشت رو ...

اره من زدم درست میزنه

من همینطور که از وزن ۸۴اومدم۷۰ دوباره میتونم از۷۶.۵بیام برای۶۵.قد۱۶۵ وزن شروع۷۶.۵ به امید مانکن شدنممممممم  .هفته اول ۷۶ هفته دوم 75.5
اره من زدم درست میزنه

ینی ۶ قاشق ماکارانی ۱۶۲ تا کالری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اصن محاله همچی چیزی به نظرم😐😐😐😐😐

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
ینی ۶ قاشق ماکارانی ۱۶۲ تا کالری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اصن محاله همچی چیزی به نظرم😐😐😐😐😐

همییین الان زدم.با قاشق محاسبه نکن گرمی بزن دقیق تره.قاشق شاید پرتر یا خالی باشع.اما گرم درسته

من همینطور که از وزن ۸۴اومدم۷۰ دوباره میتونم از۷۶.۵بیام برای۶۵.قد۱۶۵ وزن شروع۷۶.۵ به امید مانکن شدنممممممم  .هفته اول ۷۶ هفته دوم 75.5
همییین الان زدم.با قاشق محاسبه نکن گرمی بزن دقیق تره.قاشق شاید پرتر یا خالی باشع.اما گرم درسته

میدونم زدی عزیزممم

میگم ینی داره اشتبا میده کرفس

ترازو ندارم🥲

2801