2777
2789
عنوان

دو وعده ناهار دو وعده شام دو وعده صبحونه

| مشاهده متن کامل بحث + 1683 بازدید | 104 پست
اینم حرفیه

من قدیم تن ماهی رو باکسی میخریدم خیلی دوس داریم

از وقتی گرون شده  ۲تا تن ماهی خریدم جعبه شو شستم

بچه هام ماهی دوس ندارن

هربار یواشکی ماهی رو تمیز میکنم روعن و ادویه میزنم میریزم تو جعبه تن ماهی🤪

میگم تن ماهیه

خیال بافیَت بد نیست...خیال کن که خواهی رفت،،،همین که رفتیو مُردَم ،،،تلاش کن که برگردی و در کمالِ خونسردی مرا به خاک بسپاری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط نمیدونم مهمونا شب رو چه جوری میخوان بخوابن خونه اینا چه جوری بگوزن صداش در نیاد🤭

بذار عذاب بکشن دیگه این ورا پیداشون نشه🤪

خیال بافیَت بد نیست...خیال کن که خواهی رفت،،،همین که رفتیو مُردَم ،،،تلاش کن که برگردی و در کمالِ خونسردی مرا به خاک بسپاری
دلیل خاصی داره این مدل پذیرایی

عمم از بابام مال گرفته بیشترم دادیم بهش بعد ی هفته زنگ زد گفت بنظرم ..... 

بعد بهش سلام دادیم جواب نداد الان بچه هاش دارن میان

خدارو شکر کار پیدا کردم😍۱۴۰۳/۶/۱۱  خدارو شکر که داریم بهم میرسیم لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
راستش آش پختن سخته، من باشم انواع تخم مرغ بهشون میدم.املت قارچاملت گوجهنیم روابپزسوسیس و تخم مرغسیب ...

🤣🤣🤣👍🏻👍🏻👍🏻 اتفاقا تو فکر من همین بود هر چی فکر کردم جمعا 6 تا نتونستم جمع کنم یجا

راستش آش پختن سخته، من باشم انواع تخم مرغ بهشون میدم.املت قارچاملت گوجهنیم روابپزسوسیس و تخم مرغسیب ...

دمتتتتممم گررمم😂

خدارو شکر کار پیدا کردم😍۱۴۰۳/۶/۱۱  خدارو شکر که داریم بهم میرسیم لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

فقط بوی چسشون🤢🤢🤢

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍
عمم از بابام مال گرفته بیشترم دادیم بهش بعد ی هفته زنگ زد گفت بنظرم ..... بعد بهش سلام دادیم جواب ند ...

عمت که باهاشون نمیاد !

یه چیز خوب درست کنید 

حداقل برای ناهار 

حالا شام و صبحانه یه چیز سبک باشه 

عمت که باهاشون نمیاد !یه چیز خوب درست کنید حداقل برای ناهار حالا شام و صبحانه یه چیز سبک باشه

لیاقتتت ندارنننن

عمم از بابام مال گرفته بیشترم دادیم بهش بعد ی هفته زنگ زد گفت بنظرم ..... بعد بهش سلام دادیم جواب ند ...

صبحونه املت و نیمرو 

ناهار:لوبیا پلو ،سبزی پلو با سیب زمینی سرخ شده،پلو با گوجه بادمجون

شام:کوکو سبزی ،کوکو سیب زمینی ،میرزا قاسمی،کشک بادمجون

2801