2777
2789
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 997023 بازدید | 118822 پست
فدات عزیزم لطف داری😘 من نان پروتین وجو صبح یه برش.ناهاریک روزدرمیان ۳۰گرم سنگک (روزای دیگه ۱۰۰گرم ب ...

چراخدایی غذات به اندازه بوده منم ک اگ بیشترنخورم کمترنمیخورم

عضوگروه سبز💚💚 شروع۵۹ 💚💚وزن هدف۵۵💚💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میتونی شام امشبت رو یکم دیرتر بخوری کالری فرداتو بذاری افطار 👌🏻💛 آره عزیزم

مرسی عزیزم الان شام خوردم اخرشب یه میوه ای چیزی میخورم

شام سه کف دست نون سنگک یه زیر دستی کشک بادمجون

خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
مرسی عزیزم الان شام خوردم اخرشب یه میوه ای چیزی میخورم شام سه کف دست نون سنگک یه زیر دستی کشک بادمج ...

سه کف دست نون سنگک زیاده عزیزم

صبح هم خورده بودی،،ناهارتم پلو بوده ده قاشق...کمترش کن نهایت 8 قاشق

یه زیردستی پیمانه خوبی برای سنجیدن نیست یا وزن کن یا با قاشق حساب کن تا کالریت رو بهتر مدیریت کنی

به حکمتش دل بسپار 🌿

سلام بچه ها خوبید کجایید دلم براتون تنگ شده 

@آلاهیدا    

@negin_slh    

@mary2772    

@yalda818    

@dozhtarebabaei    

موفق میشم نه فورا ولی حتما💪 عضو گروه قرمز تاپیک بامداد خمار چالش پاییز⚜ وزن شروع ۱ آذر۱۴۰۰ : ۱۰۵ ⚜ هدف ۷۵ ⚜ قد ۱۷۰ ⚜   وزن ۷ آذر : ؟  
عزیزم من قدم بلندنیست آخه بعدش همون ۵۱رسیدم رفتم تثبیت 😅😬

خب خداروشکر😄😄🤭

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
سه کف دست نون سنگک زیاده عزیزم صبح هم خورده بودی،،ناهارتم پلو بوده ده قاشق...کمترش کن نهایت 8 قاشق ...

کشک بادمجون ۸ قاشق🤯

خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

@mami_sadra    

سلام عزیزم

مجاز ۱۳۴۰

مصرفی تا الان ۱۲۶۸

یه دونه میوه کوچیکم میخورم پر شه

صبونه ۴ کف نون و ارده و شیره

میان وعده شیر و شیره🙄

ناهار نخوردم... به جاش ۱۵ تا دونه بادوم‌و یکم‌تخمه هندونه خوردم

شامم ۷ قاشق پلو و مرغ و ۷ تا زیتون

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2801