2777
2789
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 997020 بازدید | 118822 پست
سلام عزیز دلم ،آره فدات شم  ۲۰۰ گرم کم کردم ،البته دیگه مثل قبل رژیم نمیگیرم اما رعایت میکنم .ش ...

خوبه عزیزم

چرا رژیم نیستی؟

من همون ۶۷ بودم

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدانکنه عزیزدلم من اون هفته مشغول بودم جاش اینهته رفتم تاپیک وزن کلی حال کردم باکاهشاتون کلی ذوق کرد ...

واقعا ازت ممنونم ،آره دیگه مثل اول رژیم نمیگیرم اما رعایت میکنم ، خیلی هم لاغر شدم ،حالا شاید تا ۵۷ و ۵۶ برسم دیگه برم برای تثبیت ،

اما زهرا جون باورت نمیشه اولین بار بود تو عمرم اینقدر رژیم گرفتم ،همیشه تا ۴ و ۵ کیلو کم میکردم دیگه ادامه نمی دادم اونم با دکتر و قرص لاغری  اما این سری فقط و فقط به خاطر حمایتهای شما بود که اینقدر با انگیزه جلو رفتم ،اونم بدون هیچ قرص و دکتری، باز هم میتونم کم کنم اما اینقدر اطرافیان بهم حرف میزنن که بسه دیگه ،دیگه جون بهت نیست،چرا اینقدر ضعیف شدی و ... خلاصه خودم هم تصمیم گرفتم دیگه تا چند روز دیگه برم تثبیت .باز هم ازت ممنونم 

🌈به نام خدای رنگین کمان 🌈
😂😂😂😂😂 سلام کجایی دخمل ما که ته دیگ نمی خوریم😜😜 من یه مدته مریضم ،زحماتم به هدر رفت🤒 ولی ...

انشاا... عزیزم

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
ارهههه😞

وای بر تووووو🤧🤧🤧

حتما حتما جبرانش کن

تو میتونی افرین دخترخوب🤩

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

دختر گلا سلام .روزتون کم کالری و پر سووووز😂

صبحانه

۴۰ گرم بربر.مربا ی ق هویج.چای.ده بادام

ناهار

ته چین ۱۰ ق.ماست.و سییییییر🤭

میانوعده

سیب.پرتقال.شیر خرمای گودی پز😂

شام

سوپ دو لیوان.سیر

مجاز ۱۹۰۰

مصرفی ۱۶۰۰ (میخورم ۳۰۰ تا دیگ😝

آب ۸ لیوان ب بالا

@دیانا24     @چاوشین     @گلعنبر     @الیhassan      @هانلي    

سلام عزیزم💙عالی جبران کردی گلم اول سلامتی بعدرژیم وورزش سبک ورزش کن که خدانکرده فشارروت نباشه آروم ...

سلام ممنون عزیزم بله انشالله امروزم نتونستم ورزش کنم نمیدونم برای چی اینجورشدم 😳

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
بلا ازت دور باشه عزیزم. 😔 چشمات مشکلشون چیه؟؟ 

فدات شم 

چند وقته به نور موبایل حساس شده تا دستم میگیرم درد میگیرن

🔵 عضو گروه آبی تاپیک لاغری بامداد خمار 🔵 وزن شروع 70 کیلو ◀️69 کیلو ◀️68ونیم 🔵 وزن هدف 60 کیلو 🔵 من یه دختر قوی هستم😊😊

[QUOTE=179260530]دختر گلا سلام .روزتون کم کالری و پر سووووز😂 صبحانه ۴۰ گرم بربر.مربا ی ق هویج.چای.ده بادام ناه ...[/QUOTE

نوش جونت 

این انرژی مثبتی که می دی نوش جون ما  

من شه پولی شیت🌊باوه شت که نار🏖                             دیمه که نارت مه ست وبی قه رار😍                        تاریخ شروع رژیم۱۳۹۹/۱۱/۲۸ قد۱۷۲  وزن شروع۱۰۷😭     هدف اول ۱۰۰🔓☺   هدف دوم۹۵🔓☺   هدف سوم۹۰🔓☺   هدف چهارم۸۵ 🔒😕   هدف پنجم۸۰🔒😕   هدف آخر ۷۵🔒😕                                                                                                                                              💎من فقط به خاطر خودم خوش اندام میشم💎                      خیلی دوست دارم خودم 🤗😍😘
2801