2777
2789
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 997024 بازدید | 118822 پست
منتظرم ببینم چه میکنی نه یساعت زیاده ب همون ترتیبی ک گفتم ورزش کن جواب میگیری

من وزن هدفمو تغییر دادم چون اگ ۷۵ هم بشم چون استخون بندین درشت هست شکمم میره تو.میخام شما سرگروهم باشی🥰🥰🥰🥰🥰

خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😭😢😢😢😢 باید اراده کنم و نخورم فک نمیکردم باعث بشه کم نکنم😓

برمیگردیم سر خونه اول اینکه ب عنوان یک مادر سبد غذایی خونه رو طوری تنظیم کن ک سلامتی رو ب ارمغان بیاره ❤❤

به حکمتش دل بسپار 🌿
برمیگردیم سر خونه اول اینکه ب عنوان یک مادر سبد غذایی خونه رو طوری تنظیم کن ک سلامتی رو ب ارمغان بیا ...

اره قبلا نمبخوردم یه مدته معتاد شدم 

خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
[QUOTE=179223537]راستش خابمم خوب نیست. دو شب دخترم میخابه با هم میخابیم تا ۱۰ ۱۱ صبح.من اونموقع صبحا ...

گاعی شبا ب زور ۱۲ میخابونم.. دوس دارم تنظیم بشه خودمم.. 🥺 ولی بچه ها انگار نمیشه تنظیم کنم.. مثلا عصرا هر موقع بخاد میخابه و من نمتونم جلوشو بگیرم😟

اگر اضافه وزنت بین 15 تا 20 هست من در خدمتم میشی گروه زرد🐥💛

وزن الانم ۸۹

باید وزن اولیه رو بزنم ۸۹؟ یا همون ۹۴ ک بودم؟

هوازی و قدرتی با هم باید باشه پنج روز در هفته ورزش کن و هوازی رو نیم ساعت تا 45 دقیقه و بیست دقیقه ...

میشه اسمتو بدونم؟

مرسی واقعا انقد خوب توضیح میدی... چشم پیلاتس هم انجام میدم پس .

سعی میکنم ۵ روز درهفته ورزش کنم.

خدایا کمک کن کم کنم

@دیانا24   جان گزارشم     نیم ساعت ورزش با آپ گوشی ۶کف د نان نصف قوطی کبریت پنیر ...

خیلی هم عالی😍😍😍

@هستی697     @74parisa     @گلعنبر     @سرندی_پیتی2020   ...

😂😂😂😂😂

سلام کجایی دخمل

ما که ته دیگ نمی خوریم😜😜

من یه مدته مریضم ،زحماتم به هدر رفت🤒

ولی از رو نمیرم به امیدخدا ادامه خواهم داد😅

افررررررررررررین عزززززززیزم  عالی بود پیاده رویت.  من از کالریم نگم بهتره  یه معج ...

فدات شم من چشام خیلی اذیت میکنه نوبت گرفتم باید برم ولی کم میخورم💞

🔵 عضو گروه آبی تاپیک لاغری بامداد خمار 🔵 وزن شروع 70 کیلو ◀️69 کیلو ◀️68ونیم 🔵 وزن هدف 60 کیلو 🔵 من یه دختر قوی هستم😊😊
خخخخ نه ننه ... من خیلی خوش رقیبم .دستم خوبه ... هر کی رقیبم شده الان رفته ابی ... خودم هنوز همونم  ...

ایول عجب چیزی پیدا کردم پسسس😍😍😍

ایول عالیه😍

باجه عزیزم چشم🤗

بعد اگه غذا های ظهر و شب نونی بود خالی بخورم؟؟؟؟🥺🥺

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
دیاناجون کمکم کن... ببین بنظرت نون برنج زیاد میخورم؟ صبح سه کف دست سنگک ناهار ۱۲ قاشق برنج و ۶ یا ...

از کالری مجازت ببشتر میخوری؟؟؟

نون زیاد میخوری 

یعنی چی سیر نمیشم؟؟؟ عادت بده خودتو نون کم بخوری!!!!!پلو هم در هفته سه روز بخور

فست ها رو هم دقیق بگیرررر

خخخخ نه ننه ... من خیلی خوش رقیبم .دستم خوبه ... هر کی رقیبم شده الان رفته ابی ... خودم هنوز همونم  ...

و اینکه من خیلی وقت ورزش ندارم😢

دوتا بچه کوچیک دارم اصن وقت نمیذارن برام😣 موقه حلقه زدن و اینام همش تو دست و پامن😖

اما تاجایی که برسم میکنم

منو تو این مورد یکم درک کن مرسی عزیزم😍😍🥰

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2801