2777
2789
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 997024 بازدید | 118822 پست

@آسنات99    

ناشتا ابلیمو و عسل

صبحانه موز۵۰ گرم و سیب ۵۰گرم (۷۱کالری)

ناهار ۱۲۵گرم برنج بدون روغن و ۴۰گرم سینه مرغ و صد گرم کدو و ی پیاله سالاد شیرازی(۳۲۱کالری)

شام شیر دارچین (۸۵کالری)

میان وعده ها ۲۰گرم پاپ کورن/شیرقهوه و شکلات تلخ/گریپ فروت یک عدد/نارنگی دوعدد / سیب یک عدد/ خرما ۴عدد/شیر صد گرم (۵۳۹کالری)

جمع ۱۰۱۶کالری

ورزش هم که از هفته دیگه ان شالله

وزن شروع :۶۹/۴😀->۶۷/۴😃->۶۳/۹هدف ۵۵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دلم میخواد تا آخر اسفند خودمو وزن نکنم میشه آیا

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
رقبای گرامی  ورزش امروز انجام شد.  پیاده روی تند  4 ست 30 تایی دراز و نشست  ...

ماشا...

منم همین الان از پیاده روی تند اومدم۱ساعت و ده دقیقه.

تقریبا دو دقیقه هم پلانک رفتم تا بدنم گرم بود🙀😹😸

دلم میخواد صبح هم ورزش داشته باشم ولی کارام سمت صبح زیاده.ان شا...بتونم.

راستی امروز حواسم بود موقع پیاده روی شکمم سفت باشه و راه برم.

این نیز بگذرد...                                                       
ماشا... منم همین الان از پیاده روی تند اومدم۱ساعت و ده دقیقه. تقریبا دو دقیقه هم پلانک رفتم تا بدن ...

افررررررررررررین عالی بودی 

آره منم موقع ورزش مثل حرکت کیگل شکمم و از زیر میکشم به سمت بالا و تو. 

ماشاءالله چطوری 2 دقیقه پلانک زدی من بزور چهل ثانیه  تا میزنم 🤕🤪

افررررررررررررین عالی بودی  آره منم موقع ورزش مثل حرکت کیگل شکمم و از زیر میکشم به سمت بالا و ...

راست میگی؟!!!! بخودم امیدوار بشم؟؟؟؟

دو تا یک دقیقه😄😄😄😄😆😆😆

این نیز بگذرد...                                                       
سلام ممنون عزیزم بله انشالله امروزم نتونستم ورزش کنم نمیدونم برای چی اینجورشدم 😳

ایرادنداره خوشگلم بزاریکم روبه راه بشی دوباره شروع میکنی ازکم شروع کن فشارنیاربه خودت😍💙

دختر گلا سلام .روزتون کم کالری و پر سووووز😂 صبحانه ۴۰ گرم بربر.مربا ی ق هویج.چای.ده بادام ناه ...

سلام عزیزان 

امیدوارم خییییلی خوب باشین

من هر صبح غیر ازروزای   ناشتا آب وسرکه سیب خوردم

بعد ورزش با آپ گوشی بعد ۱ساعت صبحانه 

حالا گزارش امروزم ۱ق م خامه ۱ق م مربا  ۵کف نان ۱قوطی کبریت پنیر چای ۴عددخرماخشک

م  و  دمنوش   ۱۰ بادام    ۱ق  غ مغز تخم آفتاب گردان

نهار ۱لیوان سیبزمینی سرخ کرده   ۵ ق غ خوراک گوجه فرنگی وبادمجان. ۳ ق غ ترشی 

م و  چای ۴خرما

شام ۲ لیوان ماست و خیار 

بعد شام دوعدد پرتقال

مجاز۱۹۶۰

مصرفی۱۸۰۵

آب ۱۰ لیوان

@دیانا24      

@zahra_s      

@سرندی_پیتی2020      

@گلعنبر      

من شه پولی شیت🌊باوه شت که نار🏖                             دیمه که نارت مه ست وبی قه رار😍                        تاریخ شروع رژیم۱۳۹۹/۱۱/۲۸ قد۱۷۲  وزن شروع۱۰۷😭     هدف اول ۱۰۰🔓☺   هدف دوم۹۵🔓☺   هدف سوم۹۰🔓☺   هدف چهارم۸۵ 🔒😕   هدف پنجم۸۰🔒😕   هدف آخر ۷۵🔒😕                                                                                                                                              💎من فقط به خاطر خودم خوش اندام میشم💎                      خیلی دوست دارم خودم 🤗😍😘
واقعا ازت ممنونم ،آره دیگه مثل اول رژیم نمیگیرم اما رعایت میکنم ، خیلی هم لاغر شدم ،حالا شاید تا ۵۷ ...

قربونت برم خوشحالمممم خیلی بهت افتخارمیکنم من خودمم همینطوربودم همیشه نصفه ونیمه خسته میشدم ورهامیکردم رژیموولی اینجادسته جمعی یچیزدیگست😅به سلامتی بری تثبیت قهرمان😍😍🌹🌹💙💙دیگه کامل بدنت روشناختی تثبیتم بری قشنگ دستت میادموفق باشی همیشه عزیزدلم😘💙💛💚💙💜❤♥

@فندق_فسقلی      

گزارش امروزم🥰🥰🥰🥰

دو کف دست نان سنگک و یه تخم مرغ نیمرو 🍳

سیب 

۱۰ قاشق برنج و نصف رون مرغ و سالاد کلم

پرتقال و خیار👌

شام کشک بادمجون ک هنوز نخوردم. 💕سعی میکنم کم بخورم بعد اگه گرسنه بودم با میوه یا مغز جبران کنم🥰

امروز ۲۰ دقیقه پیاده روی تند و ۲۰ دقیقه نرمش قدرتی 😊💪

خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2801