2777
2789
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 997039 بازدید | 118822 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیزم خیالم راحت شد  چون چند نفر بهم گفتن چاق میکنه نخور  ولی من بدنم یکم ضعیف شده ...

نه عزیزم خیالت راحت هیچ ماده غذای چاق کننده نداریم اگراندازه خورده بشه من خودم بیشترروزانان پروتین کره بادام زمینی ۱۰گ باعسل میخورم😋

تو یه هفته واقعا ۴ کیلو کم کردی چجوری؟؟؟؟

اره اون هفته نونوبرنج خیلی کم مصرف کردم و قندمصنوعی روکنارگذاشتم..بعدشم فک کنم هفته اول زودادم کم میکنه

عضوگروه سبز💚💚 شروع۵۹ 💚💚وزن هدف۵۵💚💚
هیچوقت سمت نون گرم نرووووو ک بعدش فاجعه میشه😬😬 من یکسال و نیمه نون گرم نخوردم نهایت 80 گرم در طو ...

اخه ۸۰گرم توشکم ب این گندگی کجاشوبگیره🤕🤕🤕 گم میشه که🙁🙁🙁

جان عزیزم منومیگی من مورچه ایی کم میکنم ازپارسال اینجام عجله ایی ندارم یواش یواش ماندگارتره😂💪

ولی خیلی خوب کم کردی افرین ب این اراده ات...عزیزم مصرف نونت چقده؟

جان عزیزم منومیگی من مورچه ایی کم میکنم ازپارسال اینجام عجله ایی ندارم یواش یواش ماندگارتره😂💪

آسنات آجی واقعا هدف زیر ۵۰؟؟؟؟؟؟😰😰😰

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
من تحت نظر دکتر تغذیه هستم.ایشون گفتن کف دست کامل یعنی با انگشت. بعلت اینکه نونها به نسبت گذشته که ...

مطمینین؟

با گرم هم چک کردین؟

تاپیک بامداد خمار    وزن شروع یکم دیماه :۸۵😔               هدف اول:80😏   هدف دوم:75🙂   هدف سوم:70😊هدف نهایی:۶۵😁  (خواستن،توانستن است)          ۲۸ دیماه :وزن ۸۰ (آخ جون نارنجی شدم)😍                  ۱۰  اسفند ماه:وزن۷۵.۳ (هوراااا آبی شدم)
سلام بچه ها غذای بدون برنج جز اینا چی بلدین؟ خوراک لوبیا چیتی عدسی جوجه کباب بدون برنج تن ماهی ...

الویه

خوراک مرغ

کالاجوش😋

کشک و بادمجون

حلیم گندم

کوفته😍

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
ایول عجب چیزی پیدا کردم پسسس😍😍😍 ایول عالیه😍 باجه عزیزم چشم🤗 بعد اگه غذا های ظهر و شب نونی بو ...

بلی عجقم ... این هفته تا عادت کنی هر وعده فقط یه کف دست نون. ببین گلم من فقط با نون مشکل دارما 😅... مثلا بجای نون سیب زمینی یا تخم مرغ اب پز بخور

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
الویه خوراک مرغ کالاجوش😋 کشک و بادمجون حلیم گندم کوفته😍

مرسی عزیزم

کوفته که برنج‌داره

حلیم گندم هم که گندم داره دیگه مثل برنجه کربوهیدراته

منظورم غذاییه که بدون نون و برنج بشه خورد

2801