2777
2789
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 997039 بازدید | 118822 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از کالری مجازت ببشتر میخوری؟؟؟ نون زیاد میخوری  یعنی چی سیر نمیشم؟؟؟ عادت بده خودتو ن ...

اره اون لحطه اگ دست بکش. بعدا با میوه و اینا سیر مبشم .. ولی خیلی حریصم تو نون و برنج..حتما کمش میکنم

خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
میتونی اولش یکم سخته ولیوقتی دید شرایط اینطوره کم کم خودشو وفق میده در اصل خودتو شوهرت باید این بشه ...

اره باید خاموشی بزنم ساعت ۱۲ مجبورش کنم بخابه😉😉

خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
قربونت برم😅😅 زنده باشی گلکم😍😍 نه بابا چیش خوشمزه س انقد خسته ممم😩😩جسمی نه. روحی خسته م😓

عزیزدلی😘😘

حقداری بعدها اینا همش خاطره میشه،، و یاد شیرینیهاش میفتی😍

به حکمتش دل بسپار 🌿
هس یک سومش خیلیه🥺🥺🥺البته باپنیرخامه خوردم

تو یه هفته واقعا ۴ کیلو کم کردی چجوری؟؟؟؟

بخداپشیمونم اما چ کنم حسابی گشنه بودم شیطون گولم زد..تازه هنوزم جاداشتم اماعذاب وجدان نذاشت بخورم... ...

هیچوقت سمت نون گرم نرووووو ک بعدش فاجعه میشه😬😬

من یکسال و نیمه نون گرم نخوردم

نهایت 80 گرم در طول روز

به حکمتش دل بسپار 🌿

بچه هااااااا😥😥😥😥😥

واقعا سالاد رو بدون سس میخورید؟؟ من خیلی کم میزنم خیلی کم.ولی بدون سس نمیتونم🥺🥺🥺

ساعت 10 الی 11 خاموشی بزن ک تا اونموقع بخواب رفته باشه💛

چشم

فاطمه جون بیوتین رو هر روز بخورم کپسولشو گرفتم؟

2801