2733
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 986923 بازدید | 118822 پست
@shaparakشرقی     @princesspeach     @شومیخک     سلام عزیزای دلم ...

چ خوبه گزارشت👏👏👏👏👏

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

توروخدا دعا کن منم مثل تو و بقیه اراده ام قوی باشه و به خوردنی ها بتونم نه بگم. حالم از خودم بهم میخ ...

منم 88 بودم گلم فک کن تو 4 ماه شدم 72 لباسای اجیم اندازم شدن😁😁😍😍

پس تو میتونی از همین الان شرو کن 

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
واقعا؟؟؟خگخ بودم امروز میگم شاید میوه زیاد خوردم کربو زیاد شده آخه بجز میوه وخرما چی میتونستم بخورم

ن خوب بودی خگخ من امروز نشد ک بشه

چقدر خوب.ولی شوهرتم زرنگه هااا.😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣وقتی برنج شده کیسه ای ۳۵۰ این بهترین کاره 

🤭🤭🤭بخدا تنها جیزی که براش مهم نیست پول خرج کردنه .من خودم باید یذره حسابگر ترم نسبت به اون...ازوقتی بخارپزی میخوریم میگه حس میکنم دور کمرم داره کوچیکتر میشه و فعلا تحت تاثیر این قصیه ست😂😂😂ولی امشب خراب کردم بدجووور😱جات خالی پیتزا درست کردم با یه عالمه پنیر🤯🤯🤯نصفشو خوردم😭😭😭ولی کالریم تاالان ۹۰۰تاشده

سوگلی خدا منم💜
شما بودی تو اون تاپیکه به من میگفتی شکمتو دادی توووو؟؟😊

ن جیگر من نبودم😍🤩

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
بمیرم برات که چقدر اذیت شدی اون پیتزا رو بخوری 😂😂😂😆 مظلوم_تاپیک#  

واقعا 

تو چقد منو درک میکنی الهه 

ممنونم ازت🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
اون ۷۰۰ تا که هر روز جمع میکردی بالاخره خرج کردی مریم 😂😂😂😂

بله دادم بب فنا🥴

شامو که قراره کشمشو عسلو کنجدو گردو بخورم هنوز نخوردم میگم به نظرت سالاد بخورم یا اینا خوبن؟؟

ن همینا رو بخور سالاد نفخ میاره تهش باز گشنت میشه اینارو بزن دیگه تا ش گشنت نمیشه😋

حالا پیتزا رو اونا به عروس گلشون دادن یا عروس گل بعد یه هفته گشنگی کشیدن خودشو مهمون کرد؟

ن اونا مهمون کردن منو

میخواستن ببینن رژیم هستم‌یا نه🤣🤣🤣🤣

بالاخره الان اومدم خونه

سلام گلم امروز رو استثنا فست باش  چرا چیزای پرکالری رو انتخاب میکنی🥴🥴

سلام من خیلی افسرده شدم چون کاهش هام خیلی کمه 

هفته قبل تقریبا خوب رعایت کرده بودم ورزشم داشتم ولی فقط ۶۰۰ تا کاهش داشتم 

الان سه روزه چیت زدم 😔

2706