2733
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 986529 بازدید | 118822 پست
توروخدا دعا کن منم مثل تو و بقیه اراده ام قوی باشه و به خوردنی ها بتونم نه بگم. حالم از خودم بهم میخ ...

کم میشی...ب این فکر کن ک خودت چقد زیبا میشیـ..تلاش کن....منم وقتی عصبی میشدم میخوروم...امروز عصبی شدم نخوردم...چون میدونستم باید بیام ب دوستام حقیقتو بگم ...نفس عمیق بکش.ب اهدافت فکر کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هر روز سالاد داریم...تاثیر نداره سالاد آلوهم تاثیر نداره انجیر خیس میکنم میخورم 😁😁😁😁بازم ن....رو ...

اگه برای یبوست میگین دکتر داخلی میگفت فقط آب زیاد خوردن دواشه خود منم آلو خیس میکنم میخورم فایده نداره

پس درک میکنی منو🤐

وای ساناز امروز خگخ نشد بگیرم ناهار خوب بود 2 ق ماکارونیم فقط خگخ نبود

ولی شام 7 ق پلو و ابگوشت خوردم الانم پای سریال چیپس و پفک😑😑😑🤕🤕🤕🤕

بیا منو بخور، گازم بگیر، بزنیم😤😤😤😤😤

فردا رو بنظرت با 900 ببندم بجا 1360🙁

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
اگه برای یبوست میگین دکتر داخلی میگفت فقط آب زیاد خوردن دواشه خود منم آلو خیس میکنم میخورم فایده ندا ...

انجیر خشک، دمنوش رازیانه، شیر گرم اخر شب عالیه قشنگ با فرداش تخلیه میشی😁😁😁

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪

گزارش#

@سمیه1396  

@کیان_جوون    

ص:نیمرو(فقط سفیده خورده شدبایه ق روغن)+۳کف دست نان لواش+چای+تیکه کوچک کیک خانگی

ناهار:یک لیوان کله گنجشکی+۲نیم کف دست نان لواش+۷برگ کاهو

میان وعدها:۱سیب+۱ونصفی پرتقال+2چای+۲خرما

شام:۱لیوان شیر+۱ق شیره انگور+۱۰عددکشمش

فعالیت:۳۰مین پیاده روی+۸۰شنادیوار+۵ست ۱۰تایی لمس پاشنه پا+۵ست ۱۰تایی زیرشکم زانوخم✔

مجاز:۱۲۲۰✔

مصرفی:۱۰۷۲✔

مصرف آب تاالان:۵لیوان✔

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
سلام بچه ها من امشب مهمونیم اشکال نداره ۷تا قاشق برنجو بخورم

منم 7 تا خوردم سعی کن با سالاد و مخلفات سروتهشو هم بیاری🤕

بچه ها برنامتون برا ورزش چیه؟  چ وقت هایی ورزش میکنید چ نوع ورزشی بگید تا منم از تجربتون استفا ...

سلام گلم من 3 روز در هفته رو با هالتر و دمبل بدنسازی کار میکنم، یه روز سینه و پشت بازو... یه روز پایین تنه... یه روزم جلو بازو و سرشانه

بقیه هفته هم با اپ حرکات شکمو انجام میدم معمولا یکشنبه هم فقط پیاده روی میرم

@سمیه1396      

سلام عزیزم خوبی؟

یه داستان خنده داربرات تعریف کنم؟😂🤭امروزتوحموم میخواستم برای باردوم سرموبشورم شامپوریختم رودستم بعدخواستم ک سرموبشورم گفتم وای زیادشدکالریم😂😂😂😂😂😂😂😂

خُل نشم صلوات😂😂😂😂

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
2706