2733
عنوان

خیانت دیدم میاین لطفا

262 بازدید | 11 پست

تو تاپیک قبلی‌ام گفتم حال نوشتنش ندارم...

فقط بهش فرصت دادم برا بچم

میخوام تعهد محضری بگیرم میشه بگین تو تعهد چی بنویسه چکار کنم ایا وکیل لازمه بر اینکار؟

دل شکستمو آروم کنین خواهش میکنم ی چیزی بهم بگین.

...

خدا دستمو بگیر💙همیشه باهام باش💚

چقد خیانت زیاده

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....
چقد خیانت زیاده

ديگه ب این جمله ک میگن مردها خیانت کار هستن تعدادی دستشون رو میشه بقیه هنوز رو نشده....

ایمان میارم ب این جمله...

قلبم ب قدری خورد شده از خودم بدم میاد حس کم بودن حقیر بودن

..

دوست دارم خودمو بکشم

خدا دستمو بگیر💙همیشه باهام باش💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ديگه ب این جمله ک میگن مردها خیانت کار هستن تعدادی دستشون رو میشه بقیه هنوز رو نشده....ایمان میارم ب ...

حالت خوب میشه 

زمان بگذره 

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....

قبلا چیزی ازش ندیده بودی؟

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔

با وکیل هماهنگ کن حتما ببین چی لازمه

حق حضانت فرزند 

حق طلاق

و همه حقوقی که از خانوما سلب شدهه رو دونه دونه بگیر

و یه بخشی از اموالشو به نام خودت کن

و تراپی برو

ای ناز همه مهم تره دختر

امید بذر هویت ماست 💚🌱

اون حسی ک نسبت ب خودت پیدا میکنی میتونم بگم از خود درد خیانته بدتره ینی من ایقد زشت بودم ینی من چیو کم گذاشتم من اخلاقم بد بود من کافی نبودم من چم بود و این جور سوالا

راحت بگذری بازم تکرار می‌کنه

بترسونش بکشش دادگاه ازش حق طلاق و حضانت بگیر

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭