2733
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 987183 بازدید | 118822 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من رعایت کردم گرچه گزارش ندادم واقعا فرصت نمیکنم 😒😒😒😒 آخر شبم دیگه نای اینجا اومدن ندارم ولی ...

خب حالا ک رعایت میکنی خدارو شکر😊😁

گزارش من کجاش باحاله؟😅😅😅🤣🤣🤣🤣

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
حالا خانمای خوش هیکل یه سوال💕 من ۹ سال ورزشکار حرفه ای بودم حدود سه سال ورزشو به کل ترک کردم و ۲۰ ...

عزیزم پیاده روی به تنهایی تو مدت زیاد باعث میشه متابولیسمت بیاد پایین البته برای هوازی خیلی ورزش خوبیه ولی در کنارش قدرتی هم کار کن که هم متابولیسمت بالا بمونه هم بدنت شل نشه و همراه با کاهش وزن خوشفرم هم بشی بجای یکساعت پیاده روی نیمساعت برو و نیم ساعت بقیه رو قدرتی کار کن 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
اگه این گوشی لهنتی عکس بگیره دقیقا میشه اون عکسو بی روغن بذارم بذار برم تلاش کنم

حرفت سنده عزيزم ك ميگي تغيير كرده و راضي بودي 

خودتو اذيت نكن 

منم برم سريتا بخرم ولي عمرا مث مال تو زيبا بشه

سلام من 76 کیلو بودم الان 65 شدم خیلی بیقرارم میخوام تا عید بشم 60 میشه یعنی  کالری شماری میکن ...

سلام عزیزم افرین خیلی عالی کم شدی 

بله اگه کامل رعایت کنی تا عید راحت ۶۰ میشی 

بهتره ورزش قدرتی هم انجام بدی 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
حرفت سنده عزيزم ك ميگي تغيير كرده و راضي بودي  خودتو اذيت نكن  منم برم سريتا بخرم ولي عم ...

بنظر من همه ی چشا خوشگلن و مال شمام یکی از اون خوشگلاس😍❤️

همین که ذره ذره رشد میکنه خیلی خوبه عزیزم

انگار بچت داره بزرگ میشه😬😂

هر روز جلو آینه قربون صدقه مجه هات میری😂

من برم عزیزم

ایشالا که نتیجه میگیری و راضی هستی😍

فعلا دوستم❤️

سلام عزیزم افرین خیلی عالی کم شدی  بله اگه کامل رعایت کنی تا عید راحت ۶۰ میشی  بهتره ورز ...

قدرتی چجوریه من خیلی دقت میکنم روزانه 1000 کالری بیشتر نمیخورم 

غذا هامم اکثرا آبپز سالم 

فست فود که بدم میاد 

شرینی و هله هوله و حذف شده 

دوس دارم تو یه گروهی چیزی عضو باشم گروهی وزن کم کنیم 

21سالمه وآرزومه مامان بشم❤️😍شروع وزن 76😡وزن فعلی55🙂وزن هدف50😍خدایا یه روزی میادمن مادر بشم خدایا توکه حال منو میدونی معجزه کن برام دلم ناجور هوای حرم امام رضا رو کرده خدایا کاش بشه برم زیارت 😞
2706