2733
2764
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 987426 بازدید | 118822 پست
اونم حلقه بزن ،کرانچ شکم و پهلو برو لمس پاشنه سه ست 15 تایی برو حله👍👍💖

اوکی برم دمنوشم تا نیخیده بخورمش 4 ورزش💃💃💃💃

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

😆😆😆😆اینو گرفتم گفتم لاغر شم تنم کنم سبزو دوس دارم اونم ارتشی💚💚💚💚 تو که خیلی خوبی😘😘😘😘

ممنون ک بهم انرژی میدی.ولی کلا استخون بندیم درشته‌.و شکمم 😒😒😒

باید مجدد ورزشمو شروع کنم ایشالله

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
گند بخوره بهش اه .....شوهرامون از کجا بیارن آخ لهنت به باعث و بانیش

خستمون کردن به خدا مشکلات مالی کم بود درس بچه اضافه شد اینم از معلماشون انگار اینجا خارج کشوره اینترنتی قوی باشه یه ساله یه اینترنت شادو نمیتونن درس کنن

ممنون ک بهم انرژی میدی.ولی کلا استخون بندیم درشته‌.و شکمم 😒😒😒 باید مجدد ورزشمو شروع کنم ایشالله

این امتیازه ک استخون بندیت درشته 

من دوس داشتم فک کن دور مچم 14 چ خبره 0🤕🤕

اره با ورزش اوکی میشی قدر استخوناتو بدون😂😘😘

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
 نمی‌فهمه یا خودشو زده به به نفهمی نمیدونم نمیگه این که هر روز آنلاینه درسش به موقعست بزار بپرس ...

معلما واقعا زده به سرشون ...معلم عکاسی دخترم خیلی ایراد گیره خیلی ما بعد از ظهرا خیلی ببخشید ول میشیم تو خیابون این دختر من عکسای آس و نابی میگیره ولی معلمش انقدررر سختگیره که کلا هیچی راضیش نمیکنه به هیچکس 20 نداده تا حالا😳

صدتا حرف بارش کردم گفتم بچه من نمیتونه یه روخوانی بکنه؟🤨🤨

بخدا حق داری عصبانی باشی.خیلی سخته 😥

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
بستگی به مشتش داره البته😆😆

🤣🤣🤣🤣🤣

آرام خواهر من آرام تر ...تموم شد گذشت رفت دیگه ولش کن عزیزم

آخه نمیدونی الان که اینترنتم وصل شد رفتم شاد دیدم آخرین نفر اسم دختر منو گفته به خدا بعد دودیقه اسمشو نوشته نمره نمیدم 

بزار۵دیقه بگذره بعد

این امتیازه ک استخون بندیت درشته  من دوس داشتم فک کن دور مچم 14 چ خبره 0🤕🤕 اره با ورزش اوکی ...

چ جالب😂😂 نمیدونستم استخوان درشت نعمته😂😂😂

2706