2733
2764
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 987426 بازدید | 118822 پست

دخملیا ی پشنهاد بم بدین واسه روز فست (بجز تختی ابپز😅) ک تا شب سیر نگهم دارع

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
ن اونو ک میدونم بخازر کبودی گفتم اخه منم اویل ک میزدم خیلی کبوووود شده بود تازه بحوری درد میکرد جوری ...

🤔 حق باشماست خانم خوشگل جان

بستگی داره بتونه یا نه🤔

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تو قهرمانی دختر چه خوب تو مهمونی رعایت کردی👌👌 بدش به من لازمش دارم🤣🤣

🤩🤩🤩🤩🤩

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
دخملیا ی پشنهاد بم بدین واسه روز فست (بجز تختی ابپز😅) ک تا شب سیر نگهم دارع

عدسی بدون روغن ، سوپ رقیق، املت سبزیجات با یه پیس روغن، کشک و بادمجون یا میرزا قاسمی  بدون روغن، فیله مرغ تو فر، سیب زمینی تنوری ، کوکو سیب زمینی یا کوکو سبزی که تو فر پخته به جای روغن و ... فکر کنم تخم مرغ قدرت سیر نگه داشتنش خیلی زیاده اگر اب پز دوست نداری یه مدل دیگه کنی خوب باشه

تاریخ شروع: 24 دی ماه 1399    وزن شروع:76.9   قد شروع : 164  وزن هدف: 57  وزن فعلی: ۷۵.۴ گروه زرد
عاشق اون ج...ش بوس لالاتم 🤣🤣🤣🤣 خیلی واقع گرایانه گزارش میدی منم کودک خوفی برای شیمکم بودم و ...

منم دو روزه پرخوری میکنم کباب مهمونم میکنن نمیتونم نع بگم🤦🏻‍♀️😱😱😱

عدسی بدون روغن ، سوپ رقیق، املت سبزیجات با یه پیس روغن، کشک و بادمجون یا میرزا قاسمی  بدون روغن ...

عالییییییی👌🏻😁 ن اخه تخم مرغ ابپز صبح خوردم😅

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
گزارش روز دوشنبه ۲۲ دی صبحانه:۵۰ گرم نان سنگک.نیمرو کم روغن.چای و قند ۳۰۰ میان وعده:خرما.قهوه و ...

خیلی هم عااااااالی

افرین

من امروز متاسفانه نمیتونم فست باشم دوستان چون گفتم ک خونه مادرشوهرمم و‌نمیخوام بگم ک رژیمم🥳

انشاا.. پنجشنبه میگیرم فستو,(البته اگه تا اونروز برم خونه)🤣🤣🤣🤣

@گلعنبر   @آلاهیدا   @74parisa    

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
من دیش اینوری بودم 😰😰😰😰 اون راحت خوابیده😴😴😴😴 تازه العانن ناراحته اس داده دیشب تا دیروقت تو ...

چ لوسه😂😂😂😂

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
 من من😂😂😂😂😂😂

دیگ دیر گفتی 

اهدا شد رفت😂😂😂😂

کاش منم میتونستم‌برم😬 خونه ی مامانم اینا شامی کباب دارنننننن😭 انصافه من نرم تخم مرغ بخورم؟؟؟😅

اره تخی بزن😂😂😂😂😂

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 خدایی راست میگه خوش اندام شدن رو هوب به تصویر کشیده 😂😂😂

خیلی اصن دیدگاهش تو حلقش😂😂😂😂😂

2706