2777
2789
منظورش اينه كه دختر به اين خوبي چجوري رفت با اين ازدواج كرد نه اينكه حسودي كرده باشه

دقيقا منظورم  سخن شما بود خانمي كه انقدر مدعي كمالات با پويان مختاري خانم باز همراه بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله خوشبخت بشه ديگه شكست نخوره 

عزيزم اقايوني مدعي خانم بازي نيستن خيانت ميكنن واي به حال اقايي كه هميشه در حال خانم بازي نيلي افشار عاشق بود اين شد واي به حال اين خانم 

واقعا جدي ميگم نيلي افسار طلاق داده با اين خانم ازدواج كرده

نیلی ک زنش نبود اصلا فقط دوست دخترش بود

اناشیدم ک طلاق گرفته چند ماهه

ازدواجم نکرده حالا خاستگاری کرده منتظر جوابه بعدشم گفت 10 سال پیش همو میشناختیم ولی نشد...حالا دوستش دارم میخوامش

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...

خیلی سواله برام فکر میکردم اناشید خیلی معتقد و متدین باشه/:

افتخآرم اینه خوزستآنی ام😎🌴پروآزی ۶۵٠😉 معشوق من اگه قرآر باشه یه مرد بآشه قطعآ آقآی استقلاله😂😍دختری که مرجع تقلیدش کورش و داریوشِ💞💎بعد از خدآ فقط اسم تو بهم آرامش میده یآ حسین😀💚 هم بآ عشق پیرو دین احمدی،هم به شدت مفتخر به نژآد آریاییم هستم😍💖 خدآی من یه وجودِ خیلی مهربونه یه آغوشِ پر از عشق دوست دآرم خدآی نآزم(:💛🌸قربونِ اسمت برم آقا اَبَلفَضل🙂❣️اونجآ که خدآ میگه؛ آیآ خدآ برآی بنده اش کآفی نیست؟، اونجآ نمیشه برآی مهر و محبتش مُرد؟😭😚💛به شدت رو طبیعت حسآسم، خوآهش میکنم عآجزآنه خوآهش میکنم مرآقب طبیعت بآشیم🙁🌱|زودآ که نبآشد وی و ایران باشد😏| به یک رضآ شآهِ بآ صلآبتُ جَسورُ ایرآنی پرستُ پرتلآشُ ضد آخوندُ بی نظیر برآی بآزسآزیِ وطنی مخروبهُ متخصص در فن پس گردنی زدن به وطن فروش، یک بآر دیگر نیآزمندیم...(:💔 من یه تعلیقیِ سیآسیم منو از چی میترسونی؟😐
نیلی ک زنش نبود اصلا فقط دوست دخترش بود اناشیدم ک طلاق گرفته چند ماهه ازدواجم نکرده حالا خاستگاری ...

پويان كلاً همه زناي زيبا و دوست داره  همسر اناشيد حسيني يك فيلمي من ازش ديدم گفتن چرا خانمت طلاق دادي گفت خيانت شايد از قبل طلاق با هم در ارتباط بودن  من واقعا سر شدم شنيدم

من باشم به پویان جواب نمیدم یه جورایی هرزه اس از نیلی که سیر شد رفت حتی اگه دوست دخترش باشه باید پیش خودش بگه یه نفر پایه بود با من که منو تا اوج رسوند من فقط میگم امثال نیلی به چه قیمتی حاضرن با دوس پسر بیان حلو دوربین

2801