2777
2789
عنوان

امشب با دوس پسرم حرف زدم دوباره منو رنجوند 😔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 613 بازدید | 61 پست
اولا چرا بیرون نمیری؟ دوما الان دیگه دخترای سادم یارو این حرفو بشون بزنه لگد میزنن در ک.ون یارو بره ...

بخاطر کرونا بابام نمیزاره 

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خلاصه رابطمو بژارم نظزتو میگی!

بگو من نظر کارشناسی و خاصی ندارم اما تاپیکاای ایشون رو ببینی مشخصه با چه آدمی دوستت حیف دخترهای ما حیف قلب و روح شون

اولین مشخصه آدم حسابیا،امن بودنشونه.
اونم تو رو دوس داره؟؟؟ 

خودش میگه ک🙃😔💔

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔
ایشون هدفش از بودن شما مشخصه. انشالله پشیمون نشی. اما جواب نه بده تا مشخص بشه واقعا دوستت داره یا نه

اگ رفت چی وای من از دست میرم 

من بیشتر از ناراحتی تو در عجبم.خب چرا اصلا با چنین شخصی دوستی میکنی.ولش کن بره وقتی به شخصیتت اخترام نمیزاره.ندیمه ش ک نیستی.تو نیاید اجازه بدی کسی ایتحوری باهات رفتار کنه

اگ رفت چی وای من از دست میرم 

نترس

من قول شرف میدم از دست نمیری

کسی تا حالا بخاطر جدایی نمرده

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...
2801