2777
2789
عنوان

امشب با دوس پسرم حرف زدم دوباره منو رنجوند 😔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 613 بازدید | 61 پست

من مجرد ک بودم با ی نفر دوست بودم همش میگف یا بیا بیرون یا کات کنیم. اونموقع گوشی اندروید نبود ک عکس و اینا رد و بدل بشه.. منم گفتم برو ب درک🥰🥰🥰

دختر عزیزم😍ناخواسته وارد زندگیمون شدی😘ولی الان تموم دنیای منی.. خداروشکر که دارمت و کار احمقانه ای نکردم😍😍😍
فیلم بد ینی چی؟ این که میزاره تو منگنه یکم خوب نی مطمئنی دوست داره ؟ منم میگفت اخلاقت عوض شده براچی ...

هعی نمیدونم 💔😔

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رابطتون در چه حدی بوده؟

در حد بغل در حد عشق بازیم بود

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔

اولا چرا بیرون نمیری؟

دوما الان دیگه دخترای سادم یارو این حرفو بشون بزنه لگد میزنن در ک.ون یارو بره پی زندگیش

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...
نظر بزرگتر رو قبول میکنی که چهارتا آدم این شکلی دیده حتما تو زندگی ش ؟؟؟؟  ایشون  گیرت&n ...

من خلاصه رابطمو بژارم نظزتو میگی!

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       

مامیگیم ولش کن میگی میمیرم خب برو فیلم بده بهش ک ازت سواستفاده کنه و فرداپسفردا باهمون فیلم تهدیدت کنه و کارای بدترس ازت بخواد

میشه با دلای پاکتون واسه رسیدن به آرزوم ک رسیدن به عشقمه یه صلوات مهمونم کنین؟❤اجرتون باخدا🙏
کشتی مارو با این دوست پسرت همه بهت گفتن بهم بزن این آدم نیست بازم باهاشی چرا انقدر ارزش خودتو میاری ...

چیکار کنم دوسش دارم 😔نمیتومم 

چی بگمت سنت کمه ساده ام هستی حالا انقدر از این گرگا بیاد سر راهت بگه اگه فلان نکنی میرم بهمان نکنی میرم .بگو ب درک سیاه که میری درم پشت سرت ببند سوز نیاد 😠

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2801