2733
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1690522 بازدید | 136169 پست
انشالله که همه نینیا سالم بدنیا بیان . من کلا اخلاقم یه جوریه اخبارای منفی رو اصلا پیگیری نمیکنم ک ...

من خودمم کلا مثبت نگر هستم و سعی میکنم احبار منفی تو خودم نگردم

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏                                      زندگی زیباست بد تولدت و چشم انتظاری برا اومدن هم بازیت  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تازه من جایی که خدارو صدا کنم و حاجت داشته باشم و حاجتمو نگیرم زود تو خودم دنبال مشکل میگردم که دل ک ...

من منتظرم بیای بگی فرشته صورتی تو وجودت داره رشد میکنه تا یه ببر چنگال بدست🤪🤪🤪🤪

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏                                      زندگی زیباست بد تولدت و چشم انتظاری برا اومدن هم بازیت  
انشاالله زود زود به خاسته دلت برسی..بنظر من اقدام باکیفیت و بدون استرس بهتر از همه چیزه

همچنین شما دوست عزیز.

بله کاملا حرفتون درسته

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.خدایِ بزرگ تر از چیزی که فکرشو میکردم،مراقب هدیه ای که بهم دادی هم باش که اونم شده دنیام.
انشالله که همه نینیا سالم بدنیا بیان . من کلا اخلاقم یه جوریه اخبارای منفی رو اصلا پیگیری نمیکنم ک ...

منم تقریبا اخلاقم مثل شماست.

از حرفایی که فاز منفی دارن گریزانم.

اگه هم یه خبر ناراحت کننده بشنوم صددرصد باید گریه کنم تا فراموشش کنم.دو ساله هست که بهتر شدم،قبلا فیلم هندی نگاه میکردم از اول تا آخر گریه میکردم

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.خدایِ بزرگ تر از چیزی که فکرشو میکردم،مراقب هدیه ای که بهم دادی هم باش که اونم شده دنیام.
عزیزم مژگان رجعتی شستشوی واژن داد برات؟ززر نظر کی بودی؟؟؟کی ساعت دقیق اقدامتو گفت

من اولا پیش مژگان رجعتی میرفتم کرونا شد مهدیه تعطیل شد .بعد رفتم پیش صانعی شنیدم از امریکا اومده .بعد پیش کشاورز همه یه نوع رژیمو یه نوع اقدامو میدادن همه میگفتن یک اقدام 36 ساعت بعد از اقدام دیگه اخر دیدم اینا سرشون شلوغه زیاد وقت نمیزارن رفتم پیش یه ماما اخر خیابان خیام پریناز محمدی از مهر رفتم اونجا اما اقدام نداشتم اذر یک اقدام داشتم که اون برام گرفت گلم

وزن اولیه : ۸۱.۴۰۰ وزن هدف: ۶۵  عضو گروه زرد💛💛💛💛💛 میخوام حتما حتما ورزشم کنم حتی شده یه پیاده روی و حتما سالم خوری انجام بدم مرسی که هستین
من منتظرم بیای بگی فرشته صورتی تو وجودت داره رشد میکنه تا یه ببر چنگال بدست🤪🤪🤪🤪

انشالله تا ببینیم خدا چی رقم زده برامون !!

امیدم به خداست ولی دیگه ذوقی ندارم واسه سونو رفتن😬

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
تو تشت جوش شیرین؟ چ مقدار باید باشه جوش شیرین با اب؟

یه تشت تا نصفه اب باشه یه قاشق چای خوری اب میریزی کمی همش بزن بعد 20 دقیقه بشین داخلش 

وزن اولیه : ۸۱.۴۰۰ وزن هدف: ۶۵  عضو گروه زرد💛💛💛💛💛 میخوام حتما حتما ورزشم کنم حتی شده یه پیاده روی و حتما سالم خوری انجام بدم مرسی که هستین
منم تقریبا اخلاقم مثل شماست. از حرفایی که فاز منفی دارن گریزانم. اگه هم یه خبر ناراحت کننده بشنوم ...

من همین الانم اینجوریم 

این چند ماهم که بخاطر فسقلی تو دلم بدتر شدم

امروز آهنگ یه دختر دارم شاه نداره شماعی زاده پخش میشد منم زار زار گریه😭

الانم که نوشتم دارم گریه میکنم

اصلا دست خودم نیست🤕

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
یه تشت تا نصفه اب باشه یه قاشق چای خوری اب میریزی کمی همش بزن بعد 20 دقیقه بشین داخلش 

یه قاشق چای خوری جوش.

اشتباه تایپ کردین

گلی جون راستی آنومالی پیش ی رفتی؟

رفتم پیش فرشچیان گلم 

من همین الانم اینجوریم  این چند ماهم که بخاطر فسقلی تو دلم بدتر شدم امروز آهنگ یه دختر دارم ش ...

اخی عزیزم.اون اهنگ که شاده شاده پس چرا گریه کردی😄

سر بارداری های قبلیتون هم انقدر حساس بودین ؟

منم تقریبا اخلاقم مثل شماست. از حرفایی که فاز منفی دارن گریزانم. اگه هم یه خبر ناراحت کننده بشنوم ...

من زیادی واقع گرا هستم، یعنی تو هرجا رفتم یه جام مشکل داشت سعی میکنم اخریم نقطه ببینم دکترام بخاطر همین روحیه‌ای ک دارم میگن خیلی خیلی با موضوع زود کنار میای و دنبال چاره‌ش میری. بیشتر اطرفیانم میگن تو دیگ زیادی پوستت کلفت شده. من فقط و فقط یه جا شکستم ولی بعدش سریع ظرف یکساعت خودمو جمع کردم و بد اون هیچ وقت نذاشتم کسی اشکامو سر اون موضوع ببینه. یعنی نمیخوام کسی ضعفم ببینه و بد ترحم و دلسوزی پشت بندش باشه😑😑😑 

انشالله تا ببینیم خدا چی رقم زده برامون !! امیدم به خداست ولی دیگه ذوقی ندارم واسه سونو رفتن😬

بذار تو انومالی هرچی بود بگو خدایا شکرت. میدونم سخته ولی باید هممون تسلیم درگاه خدا باشیم😐 ولی حسم میگ شکوفه صورتی تو پروبالت داری وای اگ بشه چ لباسای جیگولی براش بخری😍😍

2706