2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه مدت تند تند زنجبیل میخوردم معدم خوب میشد. ولی از بس پشت هم هرروز خوردم بعد از چند ماه بدتر شدم. دیگه روم اثر نمیکرد. رفتم دکتر قرص داد بهم. فکر نکنم هیچی بجز قرص بتونه درستش کنه

من یه مدت تند تند زنجبیل میخوردم معدم خوب میشد. ولی از بس پشت هم هرروز خوردم بعد از چند ماه بدتر شدم ...

من هم دکتر تغذیه رفتم باز هم خوب نشدم با  برنامه خوراکیهایی که باید میخوردم

من هم دکتر تغذیه رفتم باز هم خوب نشدم با  برنامه خوراکیهایی که باید میخوردم

نه برو دکتر داخلی  بهت قرص بده ، قبل هرغذایی ک میخوای بخوری باید اون قرصو بخوری تا اسید معدت نزنه بالا

نه برو دکتر داخلی  بهت قرص بده ، قبل هرغذایی ک میخوای بخوری باید اون قرصو بخوری تا اسید معدت نز ...

باشه میرم دکتر تغذیه میگفت باید خوراکیهاتو کنترل کنی چی بخوری چی نخوری

یسری چیزا مثل پرتقال چه با قرص چه بی قرص معدتو اذیت میکنه اما قرار نیست غذاهای معمولی روهم جلوشونو بگیری. برو دکتر مطمئن باش خیلی بهتر میشی.منم خیلی خیلی  حالم بد بود.همش حالت تهوع داشتم. 

یسری چیزا مثل پرتقال چه با قرص چه بی قرص معدتو اذیت میکنه اما قرار نیست غذاهای معمولی روهم جلوشونو ب ...

اره دکتر تغذیه گفت میوهای اسیدی نباید بخورم من تنها سیب اونم پخته میخورم

اره دکتر تغذیه گفت میوهای اسیدی نباید بخورم من تنها سیب اونم پخته میخورم

حتما برو دکتر نذار کهنه تر شه اذیت میشی. اینکه بخوای از بین میوه ها فقط سیب بخوری ویتامینت میاد پایین یه درد دیگه هم خدایی نکرده  دور از جونت میگیری.من اگه اسم قرصا رو بهت نمیگم چون دکتر خودش باید ببینه اسید معدت در وضعیه که دوز قرصتو درست بهت بده

2801