2733
عنوان

قد بلند

| مشاهده متن کامل بحث + 2394 بازدید | 211 پست
استارتر بابا قد خیلی مهم نیست عزیزم 

هست واقعا من مثلا بیرون که میرم یکی دو وجب از بقیه بلند ترم

بعد اینکه قد ایرانیا رو به کوتاه قدیه

مخصوصا اراکیا وای وای همه چه پسر چه دختر همههه کووتاه 

به چیزی هم بهتون بگم 

مردها اگه زنشون قدکوتاه باشه میگن زن قدبلند میخوایم

اگه رنشون قدبلند باشه میگن قد کوتاه میخوایم

کلن دنبال چیزی غیر از زن خودشون هستن 

خیالتون راحت باشه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

هست واقعا من مثلا بیرون که میرم یکی دو وجب از بقیه بلند ترم بعد اینکه قد ایرانیا رو به کوتاه قدیه ...

اراکی؟؟؟

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم
لنتی کفشا مث درازه.ولی یه خوبی داره ۸۰درصد قدای ۱۶۸ ب بالا سایزکفشا ۴۰ میشه کفش همو بپوشن😂

من 40 بودم تو بارداری شدم 42😭بعد زایمانمم کم نشد

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75

یعنی من ک 164ام کوتاهم  

میفهمم چی میگی ولی ،متوجه نمیشم💔😂😂😪😎 خوشبحالتتتتتتتتتتتتتتت /! (چرا؟؟؟؟؟😲)همیشه میخندی 😃هه شبامم دیدی😏😏😏😏😏😏          نع ) 😶😳(از روزاممممممممم بیشتر میخندم کلا اسکلم) 😂😈😂😬                                                فکر نکن منحصر به فردی نه عزیزم شما الکی متصل به برقی👍😄                                                            ℐ 𝓌𝒾𝓁𝓁 𝓂𝒶𝓀ℯ 𝒶𝓁𝓁 𝓉𝒽ℯ 𝒾𝓂𝓅ℴ𝓈𝓈𝒾𝒷𝓁ℯ    ℴ𝒻 𝓂𝓎 𝒽ℯ𝒶𝓇𝓉 𝓅ℴ𝓈𝓈𝒾𝒷𝓁ℯمن تمام غیر ممکن های قلبم را ممکن خواهم کرد✨💪💚
هست واقعا من مثلا بیرون که میرم یکی دو وجب از بقیه بلند ترم بعد اینکه قد ایرانیا رو به کوتاه قدیه ...

عزیزم زیادی حساس شدی بنظرم اصلا بهش فکر نکن

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
۱۶۶ بلنده یا کوتاه !؟ ممنون میشم با جواب دادن به این سؤال منو از ظلمات نجات بدین     &n ...

تو متوسط رو به بالایی

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم
یعنی من ک 164ام کوتاهم    

نه گلم متوسطی

2706