2733

با یکی ۵ ماهه آشنا شدم من ساکن همدانم اون ساکن جنوبه و شغلش نظامی هست ، ما با واسطه بهم معرفی شدیم و جمعا ۲ بار همو دیدیم من ازش خوشم اومد اصلا از قبل آشنایی هم به زحمت پیام میداد

منم خیلی کم پیش بیاد زنگ و پیامک بزنم و معمولا این منم که شروع کننده تماسم .اون خیلی مهربونه بهم گفت که : من اگر نمیام ببینمت چون خیلی گرفتارم ، دلیل بر این نیست که دوستت ندارم یا بهت بی توجه ام  

و همچنان دیر به دیر زنگ و پیامک میده 🤕به نظرتون چه کنم ؟ نمیتونم ازش دل بکنم نکنه دوستم نداره؟؟؟

کاربری دست دو نفره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گفته دلیل پیام ندادنم اینه ک خیلی گرفتارم ؟ کلا کنسله هیچکس اونقدر سرش شلوغ نیست ک یدونه پیام در روز ...

عزیزم لطفاً توهین نکن مزخرف کلمه ی خوبی نیست 

❤️

کاربری دست دو نفره

عزیزم شاید متاهلِ

و در غیر اینصورت اگه یه جنس مذکر از ۴ صبح از خواب بیدار شه و تا ۱۲ شب بکوب سرکار باشه‌ . ما بینش چنتا پیامک به طرفش میزنه.یا زنگ میزنه‌ 

میدونی چرا،؟؟ چون خستگی کار از تنشون در میره. 

چون صدای طرف بهشون انرژی میده..‌

ما بقیش بهانس. 

عشق من کارش اداری بود و سرش شلوووووغ. گوشی رو میبرد تو دستشویی زنگ میزد.

2706