2733
اره یه بار بزن تو تاپیکات بمونه بعدا بیام سر بزنم به تاپیکات ولی کشیدن کراش خیلی حال میده 😂

خیلی 😂

کلاوس با این همه ابهت من واسش بشه منه میخونم 😂🤣

لطفا درخواست ندین ممنون که درک میکنید🌷کاربری دست دو نفره من و خواهرم
فصل ۲ اگه اشتباه نکنممن از تل دانلود میکنم

نمیدونی دقیق؟😭

*به بالا بلند و به گیسو کمند/زبانش چو خنجر لبانش چو قند* 'رهایی نیابم سرانجام از این/خوشا باد نوشین ایران زمین'  ..بسی رنج بردم در این سال سی/عجم زنده کردم بدین پارسی.. •چو ایران مباشد تن من مباد/بدین بوم و بر زنده یک تن مباد*                                                                     فردوسی🛐>>>>>>   (یادم‌نمی‌مونه با کی دعوام شد، اگر بعد بحث یه جا دیگه تاییدتون کردم تعجب نکنین)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از کدوم برنامه؟از چه قسمتایی میاد تو سریال؟راستش یه بار شروع کردم دیدن فقطم سر کیلیپایی که از کلاوس ...

از کلیپا حوصلت سر رفت یعنی سریالم ندیدی؟ 😐😂 کلاوس از فصل 2 قسمت 19 وارد میشود 🔥

نمیدونی دقیق؟😭

همون ۲ احتمال خیییلی زیاد

ولی از همون اول ببین چون وقتی دارن راجب کلاوس حرف میزنن آدم خیلی هیجان داره واسه دیدن خود کلاوس و اینطوری خیلی بهتره

راستیییی قول بده کلاوس رو به چشم برادری ببینی🤣😂

لطفا درخواست ندین ممنون که درک میکنید🌷کاربری دست دو نفره من و خواهرم
از کلیپا حوصلت سر رفت یعنی سریالم ندیدی؟ 😐😂 کلاوس از فصل 2 قسمت 19 وارد میشود 🔥

مرسیییی

نه بابا سریالو شروع کردم تا اونجایی که دیدم که میره دمه خونش میگه تو خوناشامی

از فیلمو بعدا فهمیدم با ساسنور بوده💔

دردو نفرین...

*به بالا بلند و به گیسو کمند/زبانش چو خنجر لبانش چو قند* 'رهایی نیابم سرانجام از این/خوشا باد نوشین ایران زمین'  ..بسی رنج بردم در این سال سی/عجم زنده کردم بدین پارسی.. •چو ایران مباشد تن من مباد/بدین بوم و بر زنده یک تن مباد*                                                                     فردوسی🛐>>>>>>   (یادم‌نمی‌مونه با کی دعوام شد، اگر بعد بحث یه جا دیگه تاییدتون کردم تعجب نکنین)
همون ۲ احتمال خیییلی زیادولی از همون اول ببین چون وقتی دارن راجب کلاوس حرف میزنن آدم خیلی هیجان داره ...

برو باباابااااااااااااااااااااااااااااااااا

کلاوس همسرم هستن🎀

راجبه چیش حرف میزنن

توروخدا بگو حوصله ندارم از اولش ببینم

تو چرا فقط میخواهی کلاوس ببینی 😂

خیلی ادیتای کراشی ازش زدن لامصب😂

2706