2777
2789
عنوان

بچه ها هرچی منتظر کاربری فاطمه خانم نشستم تاپیک رو باز نکرد

| مشاهده متن کامل بحث + 122242 بازدید | 1081 پست
بابا علیرضا منو برد پیش یه دکتر که میگفت روانپزشکه خندم گرفت مگه برا اینجور چیزا هم دکترهست هنوز بین ...

عزیزم ننویس اینجوری نمیفهمیم اعتراض زیاد میشه دستتم خسته میشه

لطفا اگه امکانش هست برا شادی روح بابا و داداشم یه صلوات بفرستین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی قلمت قشنگه .از عصر فقط تصور میکنم داستانو  .خدا قوت گلم

وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿۵۱﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿۵۲

اسی عزیزم من تا اخراج گل نسا  رو خونده بودم اینجا نوشتی مامان بزرگت  پسر داره میشه قبلیا رو هم بزاری

گر نداری دانش ترکیب رنگ 🌹 بین گلها زشت یا زیبا مکن/ خوب بودن شرط انسان بودن است❤ عیب را در این و آن پیدا مکن《مولانا》....همه زندگیم بچهام     

استارتر عزیز .واقعا خیلی ها حق دارن که میترکوننت .چون قرار بود بری از قبل تایپ کتی بیای باز اومدی به قطره چکونی ‌.کاربرا برات محترم نیستن که این رفتار رو داری داستات رو هزاااار تیکه کردی الانم تیکه تیکه میگبش 

اصلا زندگی نکردن حتی نتونسته بود دستم بهش بزنه

دلم خنک شد

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2801