2733
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 513183 بازدید | 68299 پست
رقیب جونی من زیاد سایت نمیام هروقت بودی منم تگ کن گزارش بدیم بهم ی رقیب دیگه ام دارم @marje &nbs ...

محبت ۶۶ رقیب دیگه اته

منم زیاد نمیتونم بیام بچه هام با گوشیم باید درس بخونن

وزن اولیه...۶۷/۷۰۰😑   وزن هدف ۵۷😎
فقط یه روز روزه میگیرم هر هفتخ خگخ هم ندارم نه خیلی تاثیر نداره  بچه من 8 ماهشه و خیلی آم شی ...

دختر منم فقط شبا شیر میخورد دندوناش همه خراب شدن

گروہ آبی وزن اول ۷۹وزن الان67.700 ھدف ۶۰     ان شااللہ تا آخر پاییز به ھدفم برسم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

گزارش روز دوم چالش  کالری مجاز ۱۲۴۰ کالری دریافتی ۱۱۴۰ آب ۸ لیوان پیاده روی ۳۰ دقیقه کلی ج ...

چقدر چیز میز خوردی تو شکمت چخبره الان خواهر😁

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!
اره میخواستم بدونم چرا انقدر کم گردم😁

وقتی تازه شروع به رژیم و‌ورزش میکنی، به بدن شوک وارد میشه و هفته های اول کاهشت بالاست... 😉

بعضیا هم که متابولیسمشون بالا باشه.. کلا خوب کم میکنند👌

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
آره بابا لامصب تعادل ندارهههه🤣🤣🤣🤣🤣

پس دیگه بهش گوش نکن.. کارِ خودتو‌ انجام بده😂

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
خیلی خوبه . منم صبحانه خوردم 200 کالری. یکمم خونه مرتب کردم. میان وعده هم کاهو خوردم

من امردز نیم ساعت حلقه زدم چون مهمون دارم نتونستم بیشتر ورزش کنم

الان بخاطر یه سری حرفا حالم خرابه  خدادوشکر دهنم به هیچی باز نمیشه

وزن اولیه...۶۷/۷۰۰😑   وزن هدف ۵۷😎
 سلام گلم جرا مسخره کنم؟! ما به این خاطر میگیم برید صفحه ی اول را بخونید که همه ...

ممنون عزیز دلم... لطف کردید

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
فدات عشقی پیشنهاد غذا برای فردا نداری 😩

من واسه نهار خوراک مرغ و پلو میپزم واسه همسری، خودمم کم میخورم.شام هم اگر تو طول روز دختر خوبی باشم عدسی 😊 اگر شیطونی کنم سالاد سبزیجات میخورم 😅

Null
من قدم ۶۵ هست عزیزم  میخوام حداقل ۶۵ بشم

انشالله که به ارزومون برسیم منم استخوان درشت و با قد ۱۶۶ بین ۷۰ تا ۷۵ خیلی رو فرمم 

وزن فعلی ۹۶  هدف اول ۸۹  وزن هدف اخر۷۴  قد ۱۶۶  من مطمینم با صبر و تلاش به هدفم میرم
2706