2733
عنوان

خانوما توروخدا بیاین دلم خونه

287 بازدید | 32 پست

من الان شوهرم بعد از چند هفته از شهرستان برگشته پیشمون ما سه هفته پیش اومدیم شهرستان اون موند خونه سرکار، الان ک برگشته چک کردم گوشیشو دیدم هردوتا شمارمو حذف کرده!!!!!یکی به اسم خانومم سیو داشت یکی دیگه همدم! بهش گفتم برااین حذف کردی ک طرف نبینه اسممو وختی بهت زنگ میزنم میگه تو دیوونه ای و اصلا توجیه منطقی نمیاره میگه پیامک میدی میفته رو صفحه گوشیم شاید چیز بد بفرسی!!وای خدا من خیلی دلم میسوزه ب حال خودم با یه بچه کوچیک ضربان قلبم رفته رو هزار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعد اونوقت ما از پسر مردم انتظار داریم خیانت نکنه غافل از اینک شوهرا ب زناشون خیانت میکنن

کاملا عیانه و میدونم خیانت میکنه دلم ب حال بچم میسوزه موندم چیکار کنم تااخر عمر عذاب وجدان بچمو دارم

اصلا چیز مهمی نیست چقدر زود خودتو باختی اینقدر هم زود به روی شوهرت نیار حساسش میکنی ونقطه ضعف نشون م ...

من بهش گفتم میگه چرت میگی،کاملا واضحه برام ک خیانت میکنه قبلا هم چتاشو گرفتم چندسال پیش الان دلم خونه برا بچم نمیدونم چرا تااخر عمر عذاب وجدان بچمو دارم از طرفی مدرکی ندارم بچمو ازش بگیرم نمیخام از دست بدم بچمو خیلی قلبم شکسته من 23 سالم بود فهمیدم من خیلی زود بود برام اینهمه ناراحتی یه عشق مرده احساسی ک از دست دادم پیر شدم

من بهش گفتم میگه چرت میگی،کاملا واضحه برام ک خیانت میکنه قبلا هم چتاشو گرفتم چندسال پیش الان دلم خون ...

اگه سکوت کنی تا آخر عمر همین طور ازت استفاده میکنه و فکر میکنه تو سری خوری خیلی جدی بگو یکبار دیگه ازت چیز مشکوکی دیدم طلاق میگیرم تمام مهریه و همه چیزو میزارم اجرا ابروتو میبرم همه جا ،، اماا حرفی از بچه نزن نقطه ضعف دستش ندههههه اصلا 

اگر دلسوز بچتی فک کن شوهرت اصلا آدم نیست نبینش فقط مادری کن برای بچت .اون بچه هم همیشه بچه نمی‌مونه بزرگ میشه و تو میتونی بهتر تصمیم بگیری اکثر ماها ک بچه کوچیک داریم گرفتار بچمونیم..ب شوهرت بگو تو برام مردی و تموم شدی ..

چقد خیانت زیادهههههههههه خدااااا

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....
کار به شوهر اسی ندارم .ولی مردا خیانت کار رو باید از شمپو...لش اوبزون کنی سر چهار راه تا درس عبرت بش ...

به نظر من از ک .ون دارشون بزنی

🌺فقط 21 روز، برای 21 روز غذای سالم بخورید و ورزش کنید. بعد از آن تبدیل به عادت شما می‌شود.🌺
من بهش گفتم میگه چرت میگی،کاملا واضحه برام ک خیانت میکنه قبلا هم چتاشو گرفتم چندسال پیش الان دلم خون ...

گوگل بزن همراه من شماره موبایلشو بزن کد های ک میادو بزن ورود کن بعد برو قسمت خدمات ریز مکالمات پیام و تماسو ببین

پیامارم از گوشی شوهرت پاک گن

2706