2733
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 513236 بازدید | 68299 پست
سلام منم ازتون انگیزه میگیرم دراین چالش کنارتونم دعا کنید موفق بشم.😍😍😍بسم الله شروع کردم ازهمین ل ...

سلام عزیزم خوش اومدی تو میتونی 

اینو بخون انگیزه#  

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رقیب جدی میشم برات

امروز صبحانه سیب زمینی ابپز و یک کف دست نان..یک لیوان شیر

ناهار عدسی و سه کف دست نان....ناهار نان زیاد خوردم امشب نون نمیخورم

تو چیکار کردی ..فعالیتمم خیاطی کردم البته اگه کالری بسوزونه و امشب 30دقیقه حلقه برم

(گروه بنفش)وزن شروع 77/300    وزن فعلی  75/500. (وطنم برگشت خورد و باز شدم 77/300 اما برای هفته جدید قوول میدم ک کاهش خوبی داشته باشم و همه رو متعجب کنم میدونم ک میتونم) وزن هدف 52
ببخشید می خوام پرو فایل بزارم عکس همان طوری که نگتوضیح دادید گذاشتم تایید نشد یعنی چند ساعت دیگه تای ...

طول میکشه امروز هم پنجشنبه س معمولا نیستن نینی یارها جمعه هم نیستن صبر کن تا شنبه 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

سلام من دیروز ورزش رو شروع کردم کل بدنم درد میکنه😂😂 رژیم اونقدرام که فک میکردم سخت نبود فقط بعضی چیزارو دلم میخواد بیشتر بخورم که میزنم تو دهن دلم و رژیم رو ادامه میدم😅😅😅

✈🇺🇸

دوستان امروز روز سومه..نکنه توهم زدم  اخه تو آینه نگاه میکنم احساس میکنم یکم  لاغر شدم ..توهمه یا جدیییه  

(گروه بنفش)وزن شروع 77/300    وزن فعلی  75/500. (وطنم برگشت خورد و باز شدم 77/300 اما برای هفته جدید قوول میدم ک کاهش خوبی داشته باشم و همه رو متعجب کنم میدونم ک میتونم) وزن هدف 52
2706