2777
2789

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

برای من خوب بود

عزیزم شما با آیوآی باردار شدی؟ خودتون مشکل داشتید یا همسرتون؟ بعد از چند دفعه آیوآی باردار شدید؟ آیوآی تعیین جنسیت بود؟ و اینکه کدوم شهر و دکترتون کی بود؟؟؟؟ 

ببخشید خیلی سوال پرسیدم 

2803
خوبه ولی بایداستراحت مطلق باشی بعدش

من ماه پیش آیوآی کردم خودم مشکلی نداشتم ولی شوهزم مشکل تعداد و حرکت داشت 

البته آیوای تعیین جنسیت کردم 

اصلا استراحت نکردم یعنی برا این نشد🙁

2804
من ماه پیش آیوآی کردم خودم مشکلی نداشتم ولی شوهزم مشکل تعداد و حرکت داشت  البته آیوای تعیین جن ...

مال من برا اول گرف ولی استراحت نکردم متاسفانه سقط،شد دکترم میگه ۲۰درصده آی یوآی باردارشدنش ادامه بده حتما میگن تاسه بار میگیره فولیکولات چن بود و چن تا

براباردارشدنم یه صلوات برام میفرستین😍
من بار اول گرفت ولی سقط شدمتاسفانه استراحت نکردم مشکلتون چیه شما؟

من خودم مشکلی ندارم و هیچ دارویی هم برای آیوای استفاده نکردم فقط روزه دوازده پریودم دوتا آمپول hcg زدم ۱۶ ساعت بعدش آیوای کردم 

شوهرم مشکل تعداد و حرکت اسپرم داره 

یعنی به خاطره استراحت نکردن باردار نشدم؟ من خودم احساس میکنم نباید انقدر زود بعد از آمپول آیوآی میشدم 

همه یک تا دو روز بعد از آمپول آیوآی انجام دادن

مال من برا اول گرف ولی استراحت نکردم متاسفانه سقط،شد دکترم میگه ۲۰درصده آی یوآی باردارشدنش ادامه بده ...

یه دونه داشتم نمیدونم چند بود ولی دکتر گفت عالیه😕میگم شوهرمو یکم تقویت کنم بعد دوباره آیوآی کنم ولی من شرایط استراحت مطلق رو ندارم

من خودم مشکلی ندارم و هیچ دارویی هم برای آیوای استفاده نکردم فقط روزه دوازده پریودم دوتا آمپول hcg ز ...

ن عزیزم برا منم آمپول اونجور بود بنظر من عاره چون دکترم گف بعدش استراحت مطلق بایدداشته باشی اونم من ب حرفش گوش ندادم پله اینا رفتم سقط شد

ن عزیزم برا منم آمپول اونجور بود بنظر من عاره چون دکترم گف بعدش استراحت مطلق بایدداشته باشی اونم من ...

کل نه ماه واستراحت مطلق باید باشی ؟

جوجه میشه محکم بچسبی ب دل و روده مامان 😍❤️ آخه باید بیای حتماااااااا
یه دونه داشتم نمیدونم چند بود ولی دکتر گفت عالیه😕میگم شوهرمو یکم تقویت کنم بعد دوباره آیوآی کنم ولی ...

مال من دوتا بود فک کنم ۱۸ ۱۹ بود اندازشون عاره منم قبلش تقویتش کردم چی بگم والا ولی میگن باید استراحت کنی

2801