2733
عنوان

مامانهای فروردین ۹۴ :)

| مشاهده متن کامل بحث + 4017 بازدید | 348 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام مریم. من هفته پنج تموم شده. منم هنوز تهوع ندارم. تا جایی که خوندم بعضی ها انقدر خوش شانس هستند که اصلا تهوع رو تو بارداریشون تجربه نمیکنن.
خداجونم، دامن همه منتظرا رو سبز کن، شکرت خدا بخاطر دخترم...خیلی دوسش دارم، مواظبش باش
سلام مهسا جون مرسی من هفته پیش شنبه بی بی "ذاشتم + شد رفتم آز دادم اونم + شد عدد بتا بالای 200 بود تا الان دکتر نرفتم چون خوردم ب تعطیلات امروز میخواستم اول خودم برم سونو بعد برم دکتر حالا موندم چیکار کنم شما سونو رفتی؟
مهسا جونم، من که تا هفته ١٤ نمیتونم برم پیش متخصص مگر اینکه مود اورژانسى پیش بیاد، من فعلا کارهام رو با دکتر عمومى دلرم انجام میدم
استرالیا بدون هزینه وکیل www.ozmigrant.com
من امروز هم یکبار ترشح صورتى داشتم، گریه ام گرفته بود. زنگ زدم به یک ماما، گفت چون سنت بالاى ٣٠ ساله خیلى احتمال اینکه حالتهاى شبیه پریود را تا آخر باردارى تجربه کنى زیاده ولى بهم گفت سونوم رو زودتر انجام بدم تا ببینند موقعیت بچه چطوره
استرالیا بدون هزینه وکیل www.ozmigrant.com
سلام یکتا خانومی. آخه من دارو درمان مبکردم آاسه همین باید برم پیش خودش تا طبق پروندم ویزیت کنه. در مورد ترشح سعی کن زیاد استرس نگیری و خوب استراحت کن. در اسرع وقت برو دکتر.
خداجونم، دامن همه منتظرا رو سبز کن، شکرت خدا بخاطر دخترم...خیلی دوسش دارم، مواظبش باش
2706