2777
2789
عنوان

خیلی دلم گرفته

62 بازدید | 4 پست

دهم باید پریود میشدم اما هنوز نشدم خدایا یعنی میشه باردار باشم.البته علایم پریودی و دردهاشو دارم.

زنداداشم هم امروز عقدشه ما باهم خیلی صمیمی بودیم امروز به همه (خواهرام و جاریش)گفته ساعت چهار بیان برای تزیین اینا ولی به من هیچی نگفت حتی تعارفم نکرد.خیلی دلم گرفت چون خیلی بهش محبت کردم حتی خودم معرف ازدواجشون بودم.بشکنه دست که نمک نداره..

من یاد گرفتم هیچ وقت برای کسی کاری نکنم چون سود نداره که هیچ حتی نمیگن خدا خیرش بده ....

متولد 84 نیستم !                            اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوووف زن داداش مامانم 

ما بهش خیلی محبت میکنیم خیلییییی 

بعد اون بی خود و بی جهت حساس شد و انتظار داشت در هر شرایط روحی بهش محبت کنیم و بخندیم و قربون صدقه اش بریم  

اخر سر هم با همه مون قطع رابطه کرد سر اینکه محبتتون مثل سابق نیس شما ها دارین به من ادا میکنین 😐ماهم گفتیم چه رفناری دیدی؟؟ بگو ک اگ اشتباه بود عذر خواهی کنیم یه جوری این سوتفاهم رو رفع کنیم محل نداد و جوابمونم نداد و قطع رابطه کرد

نتیجه : محل سگ بهشون نزار تا دوست داشته باشن