2777
2789
عزیزم منم بهت تبریک گفتم ولی جوابمو ندادی😭😭

وای معذرت میخام،دوستان همه کامنت گذاشتن جواب تک به تکو دادم ازاین همه لطفی که دارن.

بخدا شاید حواسم نبوده،بهرحال ازت خیلی ممنونم،انشالله خبر خوشحالی و گل پسرخودتو اینجا بشنویم وتبریک بگیم❤🌺🥰

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
اره ولی اگه سال اول میذاشتم الان ۲ساله بود شاید خیالم یکم راحتتر بود و واسه دومی اقدام میکردم...نمید ...

منمم درد پریودی شدید داشتمم دیشب جوری ک دیشب تو شیفت زحمم سنگین شده بود نمیتونستممم  راه برممم اشکال ندارره فوقشرمیریم برای ماه بعد😍تا ببینیم کی قرعه ب ناممون در میاد

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای معذرت میخام،دوستان همه کامنت گذاشتن جواب تک به تکو دادم ازاین همه لطفی که دارن. بخدا شاید حواسم ...

خواهش میکنم دوست جونی انشاالله توام دو هفته دیگه میای با قاطعیت میگی گل پسری تو دلته...امروز چشام درد میکرد اینقد رو گوشی زوم بودم و منتظر تو بودم..شوهرم میگفت کاش واسه خودمونم اینقد پیگیر باشی 😂😂

یاعلی من روانی میشممممم🥴🤦‍♀️ خدا واقعا بهتون قدرتش رو میده دمتون گرم بهترینید👍👍👍❤❤❤

منممم روانی شدممم مثل چی پاچه میگیررم 😂😂😂

مرسییی عزیززم زنده باشید

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍
وای! چقدر زود فولی داری!  خوبه دیشب اقدام داشتی و امروز صبح . امشب و فردا عصر و پس فردا صبح زو ...

لوبیا جون دیشب نداشتم.امروز صبح اقدام داشتم.الانم داشته باشم؟

زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود اندکی بردباری می طلبد و ایمان بسیار؛اما ارزش انتظار را دارد.....
منمم درد پریودی شدید داشتمم دیشب جوری ک دیشب تو شیفت زحمم سنگین شده بود نمیتونستممم  راه برممم ...

فترس من الان که سه ماهمه،بیشتر وقتا احساس پریودی دارم،مثلا دیشب

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰

دوستان عزیزم و لوبیا جوون من رژیمم اینطوری ببینین خوبه...حذف لبنیات و ترشیجات ک سرکه دارن و طبع سردی دارن و تخم مرغ ...خوردن پسته ،مویز،کشمش،برنج نمیتونم حذف کنم و گوشت گوسفندی،مرغ اگه بخورم فقط سینه،روزی یکم سیه دانه با عسل،فلفل نکوبیده 7-6تا بااب ولرم می خورم،میوه همه چی می خورم بجز میوه های ترش..مثلا انار شیرین ،لیموشیرین،موز،سیب،اگه باشه خرمالو،و....پیاز،سیر،سیب زمینی چ سرخ کرده ج ابپز با نمک فراوون کلا نمک خیلی دوستدارم.... نوشابه، چایی سیاه همراه زنجبیل و هل یا دم نوش آویشن با زعفرون،رب گوجه فرنگی ،ویتامین ای و سی و یودوفولیک،دوفاستون برای تنظیم پریود هم میخورم....شوهرم زینک پلاس و ویتامین ای و سی میخوره ..الان یک قرص خوب برای شوهرم میخوام ولی نمیدونم چی از همه بهتره؟؟؟شوهرم خیلی رعایت نمی کنه یعنی بعضی وقتا ماست چکیده میخوره 😢😢ببخشید طولانی شد شرمنده تک تکتونم 🙏🙏🙏🙏🙏😘😘😍😍🌼🌼💞💞💓

خدایا ممنونم ازت بی نهایت سپاس گذارم انشالله قسمت همه دوستانم :مرضیه،ستایش،خانوم اقایزدان، آرمان،مامان روشا،زینتیار،ایمان،مهریماههه،بهارین،لیاسا سنا عسل،اشکدوسایقم،الارابانو،الیم،رکژان،آرزو 5889 رکسانا،زینب،گل حسرت،لوبیا،پونه،هلیا،ونوس،یثسنا، فاطمه،آوا اوین،انیل ادل،رزااااا،زهرا دارابی،شبنم،آریو بزرن،نازی94،خودمونوعشقه،شبنم،پوری،ببعی،چاروانم، فرشته،مامان فرشته63،افتابگردون،رز79،علیسانم،و همه اونهایی که یادم رفت   انشالله ب زودی تیرکرشون آبی بشه و فرزندی سالم و صالح و عاقبت بخیر داشته باشن الهی امین   
عزیزم،بابا دل منم‌گرفت بااین حرفا،شما که تلاشتونو دارین،مشکلی هم ندارین،پس نگرانیت چیه، خدا زمانشو ...

😢منم بعد عروسیمون گفتم شروع کنیم شوهرم گفت فعلا شرایطش نیس بعد 10ماه دقیقا بهمن ماه پارسال بود اقدام شروع کردیم اخرای خرداد باردار شدم ولی تشکل نشد مرداد کورتاژ کردم دوباره با یه دل شکسته گفتم مهر اقدام شروع کنیم الان آذریم همش این زمان لعنتی میگذره و هیچ اتفاقی نمیفته دیشب با ب شوهرم گفتم اگ اینبارم نشه چی گفت خدا بزرگه ناراحت نباش نشدم نشد من هرماه با چشم منتظر ولی دوباره ناامید و دلشکسته هرماه میگم ماه بعد کلی با ذوق و شوق جفتمون میگیم میشه و نمیشه 

2801