2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا منم امروز با یه بغض اشکام سرازیر شد همش میگم کاش زودتر اقدام میکردم 😢ای خدا چ انتظار سختی من ...

عزیزم،بابا دل منم‌گرفت بااین حرفا،شما که تلاشتونو دارین،مشکلی هم ندارین،پس نگرانیت چیه،

خدا زمانشو بهترازما میدونه،مطمئن باش توی بهترین زمان وموقعیت وبهترین حال یهویی خدا سوپرایزت میکنه.

منم واسه بچه اولم توافق کردیم باشوهرم ۵سال بعد عروسیمون،شرایط خوبی هم نداشتیم نه جسمی،نه روحی ونه مالی باکلی قسط وقرعه کشیو بدهکاری ولی ۳سال بعد ازدواجمون پریودم همش ی روز عقب افتاد بی بی زدم مثبت بود.بااینکه مصمم هردومون میگفتیم بچه نمیخاییم خداشاهده اینقدررررر خوشحال شدیم که این دومیو خوشحال نشدیم وکلی توتمام وضعیتمون تاثیرگذاشت.خلاصه خواهر دلتو بخدا بده بینم چی واست میخاد🌺

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
بخدا منم اطرافیان که میگفتن بچه بیار یه جوری جواب میدادم که الان که بهش فکر میکنم خودم خجالت میکشم . ...

غصه نخوور عزیزززممم 

بلاخره یروزی باید این دوران رو سپری میکردیمم

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍

مرسی عزیزم انشالله خدا ب همگیمون بچه سالم و صالح با جنسیت دلخواه بده آمین

خدایا ممنونم ازت بی نهایت سپاس گذارم انشالله قسمت همه دوستانم :مرضیه،ستایش،خانوم اقایزدان، آرمان،مامان روشا،زینتیار،ایمان،مهریماههه،بهارین،لیاسا سنا عسل،اشکدوسایقم،الارابانو،الیم،رکژان،آرزو 5889 رکسانا،زینب،گل حسرت،لوبیا،پونه،هلیا،ونوس،یثسنا، فاطمه،آوا اوین،انیل ادل،رزااااا،زهرا دارابی،شبنم،آریو بزرن،نازی94،خودمونوعشقه،شبنم،پوری،ببعی،چاروانم، فرشته،مامان فرشته63،افتابگردون،رز79،علیسانم،و همه اونهایی که یادم رفت   انشالله ب زودی تیرکرشون آبی بشه و فرزندی سالم و صالح و عاقبت بخیر داشته باشن الهی امین   
غصه نخوور عزیزززممم  بلاخره یروزی باید این دوران رو سپری میکردیمم

فترس توپس کی میخوابی؟دیشبم شیفت شب بودی🥴

خداقوت

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
دمت گرم خدا خیرت بده یهو بیا سوپرایزمون کن😁🤭 منم میخوام عکس که حدس بزنم برای هرکی حدس زدم درست بو ...

واقعنی؟؟؟؟؟؟

خو بگو چجوری بفرستممممممم

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
واقعنی؟؟؟؟؟؟ خو بگو چجوری بفرستممممممم

نمیدونم دخترم🤭😁

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
غصه نخوور عزیزززممم  بلاخره یروزی باید این دوران رو سپری میکردیمم

اره ولی اگه سال اول میذاشتم الان ۲ساله بود شاید خیالم یکم راحتتر بود و واسه دومی اقدام میکردم...نمیدونم...امروز درد پریودی داشتم 😔😪

😂😂😂هنوز نخابیدممم ایشالا شب میخابمم  فردام شیفتممم

یاعلی من روانی میشممممم🥴🤦‍♀️ خدا واقعا بهتون قدرتش رو میده دمتون گرم بهترینید👍👍👍❤❤❤

2801