2777
2789
ممنونم عزیزم،انشالله بارداری راحت وپسر گل خودت قربونت❤

تبریک میگم خدا بخیر بگذرونه ۱۰روز دیگه که میری سونو...تروخدا زود بیا بگو مثل الان نکنیا🥴🤣🤭

انشاالله به سلامتی بغل بگیری گلپسری رو🤲😍

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
یک اقدام روز تخمک کذاری داشتی؟

لوبیا جون بنظرت من چ مشکلی دارم ک نمیشه این ماه ک پشت سرهم کلی اقدام کردم هرماهم فولی سایز خوب دارم شوهرمم ک مشکلش حل شد چیکار کنم پس 😢حیرونم ازبس فک کردم دارم دیوونه میشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم توی ۶هفته س اره سونو رفتم قلبشو شنیدم فعلا ازمایش دیگه ای ندادم،شاید یه چکاپ کامل برم🥰🥰🥰

کی رفتی سونو؟خوشبحالت جنگل دعا کن منم بشنوم😭🤒

من دکترم گفت اگر سونوی قلب خوب بود فرداش برم ازمایش بدم یه سری ازمایش نوشت برام

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
لوبیا جون بنظرت من چ مشکلی دارم ک نمیشه این ماه ک پشت سرهم کلی اقدام کردم هرماهم فولی سایز خوب دارم ...

مگه پریود شدی گلم.؟؟

خوشبحالت منم حتی ۴ بار کاشت داشتم و نشد  حتما خدا برا منم یه چی بهتر از تو کنار گذاشته

چه ربطی به من داشت😐 منو با خودت مقایسه نکن دوست عزیز دلیل نمیشه من زود باردار شدم و تو دیر یعنی بچه ی تو بهتر از مال منه بیا اینطور بهش نگاه کنیم شاید من لیاقت مادر شدنو داشتم و تو نداشتی😊 و با این حرفا ک خدا بهتر از تو واسه من کنار گذاشته داری دل خودتو خوش میکنی 

ناراحت شدی نه؟ پس اول ببین چی داری میگی ک این حرفارم نشنوی

گفتی اقدامات هر ۱۲ ساعت بود؟ من الان از سونو میام فولی ۱۸ داشتم ۸ صبح اقدام داشتم بنظرت کی اقدام ...

آره من هر۱۰،۱۲ساعت میرفتم.

مرتب کیت بزن وفرصتارو دریاب.

اقدام بعدیت ۸ شب.فقط همه اصولا و پاهات بالا باشه و تقویتی بخورین واینارو رعایت کن

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
تشریف بیارین دور هم باشیم از تجربیات هم استفاده کنیم https://chat.whatsapp.com/JON5nmm4mI1JXRF8oZ ...

سلام بچه ها بیاین تو گروهمون خوشحال میشیم 

درحال اقدامیم 

من دوماه ای یوای کردم فولیکولام عالی بود ولی نگرفت خیلی داغون شدم 

الانم نشستم منتظر پری

تبریک میگم خدا بخیر بگذرونه ۱۰روز دیگه که میری سونو...تروخدا زود بیا بگو مثل الان نکنیا🥴🤣🤭 انشاا ...

دوباره دوهفته دیگه باید این استرسا باشه🙄

نه دیگه اونموقع نمیگم که منتظرتون بزارم وقتی باجواب اومدم میام میگم.

فقط عکس چجوری بفرستم؟یکی ازبچه ها خواسته

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
دوباره دوهفته دیگه باید این استرسا باشه🙄 نه دیگه اونموقع نمیگم که منتظرتون بزارم وقتی باجواب اومدم ...

دمت گرم خدا خیرت بده یهو بیا سوپرایزمون کن😁🤭

منم میخوام عکس که حدس بزنم برای هرکی حدس زدم درست بوده😉

دقیقا منم امروز با یه بغض اشکام سرازیر شد همش میگم کاش زودتر اقدام میکردم 😢ای خدا چ انتظار سختی من ...

بخدا منم اطرافیان که میگفتن بچه بیار یه جوری جواب میدادم که الان که بهش فکر میکنم خودم خجالت میکشم ..نمیدونستم یه روز تا سر حد مرگ پشیمون میشم

چه ربطی به من داشت😐 منو با خودت مقایسه نکن دوست عزیز دلیل نمیشه من زود باردار شدم و تو دیر یعنی بچه ...

دوستان لطفا جو تاپیک رو منفی نکنین. شاید اون دوستمون منظوری نداشتم و اشتباهی تو تایپ کلمه ای جا افتاد. شما اگه میتونید کامنتتون رو پاک کنید و ازشون بخوایین بیشتر توضیح بدن.

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
کی رفتی سونو؟خوشبحالت جنگل دعا کن منم بشنوم😭🤒 من دکترم گفت اگر سونوی قلب خوب بود فرداش برم ازمایش ...

بله همه دکترا اینجوری میگن ،ایشالا میشنوی جونم

دقیقا ۶هفته رفتم عزیزم

لوبیا جون الان از سونو میام یه فولیکول ۱۸ در تخمدان چپ داشتم  آندومتر هم ۷ بود باتوجه به این ...

وای! چقدر زود فولی داری! 

خوبه دیشب اقدام داشتی و امروز صبح . امشب و فردا عصر و پس فردا صبح زود هم اقدام کن

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
بله همه دکترا اینجوری میگن ،ایشالا میشنوی جونم دقیقا ۶هفته رفتم عزیزم

مرسی انشاالله🤲❤🥺

2801