2777
2789
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 282760 بازدید | 36895 پست
اره دقیقا . نه بابا جاریام همونجا شروع کردن به دعوا با برادر شوهرهامو ابنا اونا بیشتر لجشون گرفته ب ...

واااااااااااااااا....چقدر بی ملاحظه 😕😕😕

اصلا نمیدونم چی بگم😐😐😐

واقعا خدا صبرت بده شکوه 😠

به حکمتش دل بسپار 🌿
دقیقا الان دیگه فقط به فکر خودمم میگم بزار خودما دریابم که عیچ کس جز خودم دلسوز تر نیس برام

کار خوبی میکنی عزیزم....کسی واسه محبتات باریکلا نمیگه بهت ...برا زحمتاتم آفرین نمیگه....ب خودت برس و زندگیتو کن💖

به حکمتش دل بسپار 🌿

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

مبارکت باشه عزیزم حسابی خوشگلاسیون کردیا😍😍😍😍

سلام شکوه جونم خوبی عزیزم گل دخترت خوبه خیلی دلم برای تو همه بچه ها تنگ شده بود

خدایا شکرت به خاطر پسرای قند عسلم شکرت 
سلام عزیزم گزارشت خوب نبود زیاد گلم. هم شام هم ناهار پلو. پیتزام ک خودت میدونی. صبحونه باید پروت ...

سلام عزیز دلم سهیلا جونم خوبی دلم برات تنگولیده بود 

خدایا شکرت به خاطر پسرای قند عسلم شکرت 
2802
ممنونم از دعای قشنگت عزیزم..ایشالا اول دل خودت شاد بشه💖💖💖💖💖💖خواهش میکنم عزیزم😘

سلام قربونت یه خرده دیرتر گزارش میدم دستم بنده الان تا دوازده نمیرسم 

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
الهام جون چرا دریافتیت اینقدر کمه سعی کن کالریتو پر کنی

چون کالباس خوردم کمتر خوردم

گروه نارنجی 💥شروع رژیم ۹۹/۴/۷ وزن فعلی۹۸ ✅۹۷✅👈۹۵/۵ قد۱۷۰ هدف۸۱   😄😄  بخند بزار همه بفهمند قویتر از دیروزی😄😄                                        
😆😆😆😆😆 نه من ولی دورهمی رو دوست داشتم فک کن خودمون نون هارو درست میکنیم همه دور هم خیییلی خ ...

ولی  من اینکه اماده کنن بیارن و من بخورم، دوست دارم ، اینکه  خودم درست کنم، مزه اش میپره..

یه دفعه ای بیارن،، خیلیی حال میده😁😁😁😁

اره بزن همون نون شیرمال... چونه هم نداریم...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
😣😣😣😣😣 الهی که خدا بیماری و بلا رو برای هیچکس نخواد🤲

ان شاالله که هر چی زودتر بیماری  تموم بشه

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
@سمیه1396     سلام عزیزم صبحانه شیر قهوه و ماست و میوه و ی تکه کیک هویچ🙈🙈(۴۳۶)ترکوندم ...

سلام گلم🌸

شامت ایهام داره...😅 

خوب  بودی عزیزم..👏👏👏

باشه..  یکشنبه  وزن که میدی ؟؟

ميخوام يه هفته نزنم ببينم وزنم چي ميشه  اخه تا اخر كه نميشه زد بايد ياد بگيرم

هر وقت رفتی تثبیت از اینکاراا کن👹

اینجوری ممکنه کمتر یا بیشتر از کالریت مصرف کنیااا !!!!!

@honamik29192      

گزارش#  

سلام عزیزدلم

کالری مصرفی۱۶۹۰

کالری مجاز ۱۷۰۰

صبحانه نان و پنیر و ۱۰ عدد بادام۲۵۰

ناهار برنج ۷ قاشق خورشت بامیه ۱۵۰ گرم۵۶۰

شام کوکو سیب زمینی و نان ۳۴۰

میان وعده شلیل انجیر خشک کشک خشک کیم ساده ورزش ۵۴۰کالری

نیم ساعت پیاده روی

۷ لیوان آب

چالش چای سبز

گروه نارنجی 💥شروع رژیم ۹۹/۴/۷ وزن فعلی۹۸ ✅۹۷✅👈۹۵/۵ قد۱۷۰ هدف۸۱   😄😄  بخند بزار همه بفهمند قویتر از دیروزی😄😄                                        
2801