2777
2789
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 282760 بازدید | 36895 پست

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

@مامان_الیساهستم2 ‍   صبحانه: 3 کف لواش+ ماست+ یک تکه پیتزا🙈 دیگه از دیروز مونده بود حیف ...

سلام 

الان دیدم تگ نشدی سهیلا جان 

@مامان_الیساهستم2    

سلام قد ۱۶۲, وزن شروع ۶۷، تاریخ شروع ۵ دی، وزن هدف ۵۰، زمان رسیدن به هدف مرداد ۱۴۰۱ به امید خدا، تیکر رسیدن به وزن دلخواه

گزاارش#  

@فندق_فسقلی    

🥰🥰🥰

خدا فردا و پس فردا رو بخیر کنه با این گودزالاهای گرسنه که موندن توی خونه😂😂😂

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2802
پس مصرفيمو چجوري بدم؟ نميخوام بزنم تو كالري شمار از صبحم نزدم اخه

چرا نمیخواهی بزنی تو‌کالری  شمار؟؟؟

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
تبارک الله سمیه بنده برگزیده خدا

وای ادم جایز الخطا هست😂😂😂😂

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام گلم مثل همیشه عالی و خوشمزه💛💖❤ باریکلا👏👏 ورزشاتم عالی....خسته نباشی کدبانو😁

عاششقتم فاطمه جووونم 

😂😂🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
سلام گلم آفرین عالیه ولی یکمی منظم تر باش گزارشات مرتب بده حواسم هست از زیرش در میری

🙆🙆🙆🙆🙆

سلام سرگروه عزیزم😍

صبحانه تخم اپز و نان و خرماچای

میان وعده دو عدد ساقه طلایی

ناهار یک سیخ کوبیده وکاهو 

میان وعده سیب وشلیل

شام بادمجان و کدو آپز 

ورزش حلقه 30دقیقه

کالری 1190

سزگروه جان روز آزاد نداریم؟دلم یه عالمه چیزهای خوشمزه میخواد

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
😂😂😂 یاد اون ضرب المثله افتادم غصه نخور.. یا خودش میاد یا نامه اش.. الانم که واست میارن...اصل ...

😆😆😆😆😆

نه من ولی دورهمی رو دوست داشتم

فک کن خودمون نون هارو درست میکنیم همه دور هم خیییلی خوش میگذره

ولی دیگه رفت تا سال بعد

حالا خود نون ها که اومدن و من خوردم😋😋😋مزش عالیه👌

سمیه اینا مواد تشکیل دهندش رو پرسیدم

ارد+شکر (فقط همینقدر که نون ها بی مزه نباشه نه که خیییلی شیرین مثل شیرمال باشه) +شیر + ادویه

ولی توی نون شیرمال تخم مرغ هم داره

حالا به نظرت من این نونا رو همون شیرمال حساب کنم؟؟ 

امیدوارم 99.9.9 بهترین اتفاق برای همه و خودم بیفته 😍🤲. گروه سبز هستم 😉     وزن شروع:56  وزن اکنون :52  وزن هدف:50💪.  قد:160
همون دیگه..  مشکل این هست که هر کی  فکر میکنه که واسه خودش حلاله.. واسه بقیه حرامه... &nb ...

😣😣😣😣😣

الهی که خدا بیماری و بلا رو برای هیچکس نخواد🤲

امیدوارم 99.9.9 بهترین اتفاق برای همه و خودم بیفته 😍🤲. گروه سبز هستم 😉     وزن شروع:56  وزن اکنون :52  وزن هدف:50💪.  قد:160

گزارش#  

@zizigoli    

سلام

صبحانه ..۲ عدد خرما با چای ۴۰ کالری

ناهار ۱۸۰  گرم اش رشته.......۳۸۰ کالری

شام ۲۰۰ گرم اش رشته   ......۴۰۰ کالری

میان وعده.سیب.هلو.آلو.هندوانه. پسته.. ۳۸۰ کالری

مصرفی ۱۲۰۰

مجاز ۱۲۰۰

اب ۱.۵ لیتر 

ورزش

۴۰ دقیقه پیاده روی تند