2777
2789
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 282760 بازدید | 36895 پست
گزارش#   @zizigoli     سلام صبحانه ..۲ عدد خرما با چای ۴۰ کالری ناهار ۱۸۰ &nbs ...

سلام خوبی عزیزم چرا انقدر رشته خوردی دویست گرم چیزی نیست ولی میبینی چقدر کالریش زیاده و مطمنم اصلا سیر نموندی بقیه چیزا عالیه آفرین 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

سلام به بچه های بامداد 

من خاننده خاموشم و از فروردین شرو کردم ۸۰ بودم و الان به ۶۸ رسیدم 

این مدت شده که رژیم ول کنم و دوباره شرو کردم 

رو۲۰۰۰ کالری خوردم ولی افزایش نداشتم چون ۳. ۴ روزه برمیگشتم ب رژیم الانم دوهفتس کالریم رو ۱۸۰۰ تاس بامداد الان من قبلا بشقاب داشتم الان کرفس نصب کردم بنظرت اشکال نداره ؟؟چون کالری برنج تو این دوتا برنامه خیلی متفاوته بامداد بنظرت این ول کردنام تو کم کردن وزن تعصیر داره ؟؟ غلط املایی نگیرید 

اگرم مایلید عکس بعد و قبل رژیم رو میزارم براتون

💚
هر وقت رفتی تثبیت از اینکاراا کن👹 اینجوری ممکنه کمتر یا بیشتر از کالریت مصرف کنیااا !!!!!

حواسم هست بعده تعطيلات ميرم خونه جديدم زياد وقته وزن كردنو كالري شماريو گوشيمو ندارم فقط يچيز الكي ميخورم

راستي عشقم من بستم داره تموم ميشه فردا مخشو ميزنم بخره نخره يا اخر شب ميام يا نميام

🥀🌈
2802
پیتزا خونگی؟🤗🤗🤗 سبزیجات و میوه نداشتی؟

بله عزیزم... پیتزا خونگی..

راستش حالم اصلا خوب نبود... سرگیجه باز سراغم اومده... اینجور وقتا میوه و سبزیجات بیشترش میکنه....

من از خدا خواستم رشد کنم،پخته تر بشم،صبور بشم، قوی بشم و... بخاطر همین خدا بهم دوقلو داد🤗🌤✨
حواسم هست بعده تعطيلات ميرم خونه جديدم زياد وقته وزن كردنو كالري شماريو گوشيمو ندارم فقط يچيز ا ...

😂😂😂😂

من کار ندارم باید بیایی،، یا نیام نداریم💚

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام عزیزدلم❤ مرسی خووووووبم😍خوبی گلم🌹 به به نیلوفر خانم چه کرده 🐥🐥 نووووش جونت همچی خووب و ع ...

سلام گلی چشم

ببخشید دیروز گزارش ندادم نتموم قطع بود

گروه قرمزشروع از1 دی باتاپیک بامدادخمار وزن شروع90 هدف60.    89.300»»»
گزارش#   @فندق_فسقلی     سلام عزیزم  صبحانه ارده شیره نان تافتون ...

سلام گلم💖

نوش جوونت ....عالی و کامل و خوشمزه👌👌

فقط چرا حلووواااا😱 سالاد الویه😰..نکن فرزندم 😈

آره عزیزم ۱۰۰ تا کم کن از مجازت

بوووس تامام✋

به حکمتش دل بسپار 🌿

گزاررش# سلام عزیزم...

صبحانه=حلوا ارده+نان=۴۱۹

ناهار=کوفته=۳۳۶

شام=گوشت و برنج=۳۶۰

میانوعده نخودچی کشمش

مصرفی۱۱۱۵/مجاز =۱۱۰۰

امروز کالریم رو حساب نبود دقیق شرمنده

ورزش قدرتی=۳۰ دقیقه(۶۲۰کالری)/۳۰۰تا طناب

آب=۷ لیوان

@مامان_الیساهستم2    

قد=۱۷۰   وزن شروع👈۷۸  وزن فعلی👈۷۰  وزن هدف👈۶۵  

سلام

ببخشید که پیام میدم

میدونم اینجا فرد جدید نباید پیام بده

اما خواهش میکنم جوابمو بدید فقط چند تا سوال دارم

من ۱۱۶ کیلو وزنم هست ۱۲۴ بودم با کم خوری تو سه ماه و نیم به این وزن رسیدم

میخوام طبق رژیم شما پیش برم اما حساب کردم یعنی۲۲۲۰ کالری باید در روز بخورم؟

بعد اینکه روزای شنبه و سه شنبه تا ۵۰۰ کالری؟

فقط روز خگخ چه روزیه؟

توروخدا کمکم کنید خیلی چاق شدم بعد زایمانم. بچه هم الان شیر نمیدم

عزیزم اگه کالری آزاد میخای باید کالریت رو منهای ۲۰۰ یا ۳۰۰ یا ۴۰۰ بکنی در روز مصرف کنی و یک روز رو آ ...

مرسی عزیزم

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
ای بابا.. درد پری ات میزنه به سرت چرااا😫😫😫😫 پس فعلا حلقه نزن که دل درد‌میگیری... با این ...

آره میخوام پریودبشم،قبلااصلادل دردنداشتم وفقط سردردداشتم😐الان دل دردوسردردقاطی شده،الانم دلم دردمی کنه😧

@مامان_الیساهستم2  
گزارش جمعه
صبحانه: 3 کف سنگک + پنیر
ناهار: 3 کف سنگک + ماست
عصرانه: نیمرو
شام: مرغ + 3 ق برنج
میانوعده: شیرموز + زردآلو خشک
مصرفی: 1045
مجاز: 1160

ورزش نداشتم

میدونم خیلی خوب نبود و زیاد کربو خوردم، ولی جدیداً ضعف که میکنم سردرد میگیرم. امروز هم بعیده بتونم فست باشم.
ولی از چند روز آینده امیدوارم یک کم اوضاع بدنی ام بهتر بشه. 

سلام قد ۱۶۲, وزن شروع ۶۷، تاریخ شروع ۵ دی، وزن هدف ۵۰، زمان رسیدن به هدف مرداد ۱۴۰۱ به امید خدا، تیکر رسیدن به وزن دلخواه
2801