2733
عنوان

جاری بازی😊

| مشاهده متن کامل بحث + 419 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شماره مشاورتو بده 

از من به شما نصیحت اگه قرص لاغری گرفتی به همه عالم و آدم نگو. من پارسال چند دوره قرص خوردم الان از پام هم پیچ بخوره همه میگن احتمالا از عوارض قرص هاییه که پارسال خوردی دیگه بقیه متلک هاشون بماند

اشتباه حس کردی من همیشه با این جاریم یه مشکلی دارم گلم. شما خواستی لاغر شی ورزش کن که تبلیغ نشه واست ...

مرسی از راهنماییت گلم

نیاز ندارم لاغر بشم ولی اگه نیاز بود حتما

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
این یعنی به تو ربطی نداره دیگه.جوابش مشخصه دوست نداره جاریش چیزی بدونه

خیلی هم ربط داره جاری بیخودش به مادر شوهرش گفته من مثل عرستون نیستم پول بابت قرص لاغری بدم

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏
خب بگه پس چرا استارتر اینقدر حرص می خوره. مگه اون لاغر بشه چیزی از استارتر کم میشه؟

اگه به مادر شوهرش بگه من مثل عرستون پر خرج نیستم اره کم میشه

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏
خب بگه پس چرا استارتر اینقدر حرص می خوره. مگه اون لاغر بشه چیزی از استارتر کم میشه؟

من از پارسال که لاغر شدم دیگه نزاشتم وزنم برگرده ولی وقتی یه جوری جلوه میده که من خراب بشم خب به منم مربوطه