2733
عنوان

خواستگار خواهش میکنم راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 971 بازدید | 54 پست

بنظرم منفی من زمانیکه باهاش اشنا شدم تازه میگفتم چهرش چ قشنگه از من سره الان برام خیلی خیلی معمولی شده چ برسه ت که اول کاری میگی چهرش ب دلت نیس 

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی 🥴 .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بابت کدوم موضوع؟

خب اختلاف سنی خوبه. تقریبا این اقا پخته هست. تعریفات که کردی پوئن های مثبت. و هیچ آدمی کامل نیست هرکسی یه ایراداتی داره حتی خود شماهم کامل نیستی. اگر باتمام این وجود اخلاقشون باب دل و میدونی مرد خوبی و تکیه گاه پس بیشتر شناخت پیدا کن. وسعی کن در مقابل عصبانیتش سیاست بخرج بدی. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
اصلا با خودم یکدل نیستم بدجور سر دوراهیم

تمام چیزاییدکه گفتی شوهرمن داره همشووو الان گاهی پشیمونم ازازدواجم مثل سگ.گاهیم میگم خوبه خدا وشکر دوسم داره وخرجم میکنه ادم دودل نباید بله بگه چون ینی عاشق نشدی ودوسش نداری

باید به دل شما بشینه عشق دو طرفست نه یک طرفه رابطه یگ طرفه فایده نداره هر دو در عذابن هم ایشون هم شم ...

برای حاجتتون دعا کردم

متاهل و متعهد هستم...همسرمو با دنیا عوض نمیکنم ...افتاااااااد...🧐...درخواست دوستی نمیپذیرم...اقایون ن لایک کنین و ن کامنت بذارین شوهرم راضی نیس...خودمم بدم میاد..
یک سال و نیم

من باشم قبول نمیکنم طبق تجربه خودم 

چون چهره اش باید به دلت بنشینه 

تعجب میکردم از خودم چرا کسی که به دلم ننشست باهاش رفتم تو رابطه شما چرا وارد رابطه شدب اگه به دلت ننشسته بود؟؟؟؟

خودم با یه مورد بودم رابطه مون عاشقانه بود ولی چهره اش به دلم ننشست از همون اول 

رود عصبی میشد و تلافی میکرد مثلا من یه بار ریلز یه خواننده گه خودش برام فرستاده بود لایک کردم اونم چون اون دوسش داشت وگرنه خودم دوسش نداشتم اون خواننده رو 

بعد سریع یه پست خواننده زن برام فرستاد و لایکش کرد گفت الان من بگم اینو دوست دارم تو چه حالی میشی 

فک کرد من به اون خواننده ابراز علاقه کردم ولی اصلا این طور نبود 

رفتارش رو در مقابل خانواده اش و موقعیت های تجتماعی در نظر بگیر به این نتیجه میرسی که کلا عصبیه یا نه 

کاربری دست دونفره
برای حاجتتون دعا کردم

مرسی گلم🌹انشالله خدا هزار برابرشو به خودت بده عزیزم 🤲دل شکسته منو شاد کردی😘💔

کاربر خانوم هستم.من عاشق پسر مذهبیه واحد روبرویمون شدم صداش همش تو اتاقمه دارم دیووونه میشم...سه سال هست که تو ساختمون ما دو تا پسر از شهر دیگه برای کار آمدن و زندگی میکنن و دیوار اتاق این پسر با دیوار اتاق من مشترکه، تویه طول سه سال تمام خنده هاشو صحبتاشو تلفناشو رازو نیازاشو و نماز خوندناشو نماز شباشو و حتی گریه هاشو (موقع رازو نیاز و خوندن دعا)شنیدم و خیلی وقتها ک شروع به صوت قرآن میکنن من اینور دیوار دست از کارم بر میداشتم و به صوت قران ایشون گوش میدادم و میگفتم خوشبحال همسرشون(الان مطمعن شدم مجرد هستند) من ایشونو ندیده بودم تا اینکه پارسال بارها ایشونو دیدم و دلم رفت و الان درگیرش شدم  من جز توکل کاری از دستم بر نمیاد ،من در آخرایه ماه اسفند کربلا روزیم شد و اونجا از آقا خواستم یا فراموششون کنم یا اگر به صلاحه  این پسر رو به من ببخشه که مطمعناً قَدرش خواهم دونست در غیر اینصورت بهش همسری بده که قَدرشو بدونه...                خیلی ها ازم پرسیدن به کجا رسید این عشق یک طرفه!(مرسی از پیگیریتون) پسر همسایمون اسمش حامد هست.عزیزان از حامد رفتارهای مثبت زیادی دیدم از پارسال تا امسال نمتونم بازش کنم چون طولانی هست ولی در نهایت پسر همسایمون من رو خیلی نامحسوس نشون مادرش داده الانم رفته شهرشون و خبری نیست ازش حالا نمیدونم باز هم میبینمش یا نه! و خبری هم از خواستگاری  نیست 💔🥺شاید مادرش خوشش نیومده و هزارتا شاید دیگر... یک صلوات برای آرامشم و حاجتم مهمونم میکنید عزیزان؟؟؟🌹مچکرم🙏
مرسی گلم🌹انشالله خدا هزار برابرشو به خودت بده عزیزم 🤲دل شکسته منو شاد کردی😘💔

فدات گلم

همچین موردایی برای ازدواج خیلی کم پیاد میاد

بهتره یکیو واسطه کنی غیر مستقیم اون از طرف خودش شما رو معرفی کنه بهش

متاهل و متعهد هستم...همسرمو با دنیا عوض نمیکنم ...افتاااااااد...🧐...درخواست دوستی نمیپذیرم...اقایون ن لایک کنین و ن کامنت بذارین شوهرم راضی نیس...خودمم بدم میاد..
فدات گلمهمچین موردایی برای ازدواج خیلی کم پیاد میادبهتره یکیو واسطه کنی غیر مستقیم اون از طرف خودش ش ...

امضامو دوباره بخون گلم🥺

کاربر خانوم هستم.من عاشق پسر مذهبیه واحد روبرویمون شدم صداش همش تو اتاقمه دارم دیووونه میشم...سه سال هست که تو ساختمون ما دو تا پسر از شهر دیگه برای کار آمدن و زندگی میکنن و دیوار اتاق این پسر با دیوار اتاق من مشترکه، تویه طول سه سال تمام خنده هاشو صحبتاشو تلفناشو رازو نیازاشو و نماز خوندناشو نماز شباشو و حتی گریه هاشو (موقع رازو نیاز و خوندن دعا)شنیدم و خیلی وقتها ک شروع به صوت قرآن میکنن من اینور دیوار دست از کارم بر میداشتم و به صوت قران ایشون گوش میدادم و میگفتم خوشبحال همسرشون(الان مطمعن شدم مجرد هستند) من ایشونو ندیده بودم تا اینکه پارسال بارها ایشونو دیدم و دلم رفت و الان درگیرش شدم  من جز توکل کاری از دستم بر نمیاد ،من در آخرایه ماه اسفند کربلا روزیم شد و اونجا از آقا خواستم یا فراموششون کنم یا اگر به صلاحه  این پسر رو به من ببخشه که مطمعناً قَدرش خواهم دونست در غیر اینصورت بهش همسری بده که قَدرشو بدونه...                خیلی ها ازم پرسیدن به کجا رسید این عشق یک طرفه!(مرسی از پیگیریتون) پسر همسایمون اسمش حامد هست.عزیزان از حامد رفتارهای مثبت زیادی دیدم از پارسال تا امسال نمتونم بازش کنم چون طولانی هست ولی در نهایت پسر همسایمون من رو خیلی نامحسوس نشون مادرش داده الانم رفته شهرشون و خبری نیست ازش حالا نمیدونم باز هم میبینمش یا نه! و خبری هم از خواستگاری  نیست 💔🥺شاید مادرش خوشش نیومده و هزارتا شاید دیگر... یک صلوات برای آرامشم و حاجتم مهمونم میکنید عزیزان؟؟؟🌹مچکرم🙏
2706